ENBE ORKESTRASI

Enbe Orkestrası - Senden Kıymetli Mi?

Enbe Orkestrası kimdir?

Enbe Orkestrası; İstanbul Devlet Opera ve Senfoni Orkestrası üyelerinden Behzat Gerçeker öncülüğünde 1993 yılında kuruldu. Türkiye'den ve yurtdışından birçok önemli müzisyen de Orkestra da yer almaktadır.

Barry White, Richard Clayderman, Goran Bregoviç, Pavarotti, Domingo ve Grammy ödül adayı Monica Molina ile konserler veren ENBE Orkestrası; Opera aryalarından, Napoliten ve hafif müziğe, özel solistlerin söylediği Fransızca chansonlar ve valslerden Latin müziklerine, Arjantin tangolarından,sevilen caz ve country eserlere, ünlü müzikallerden, popüler müzik ve Türkçe pop müziğine uzanan repertuarıyla dinleyicisinin nabzını elinde tutuyor.

Vizyonu evreni müzikle kucaklamak olan ENBE Orkestrası'nın misyonu ise; kimi zaman bir açılışta, bir davette kimi zaman bir düğünde başlayan buyolculuğu konuklar için hep keyifle hatırlayacakları güzel bir anıya dönüştürmektir.

Enbe Orkestrası, 60 kişilik ENBE Senfonik Orkestrasının yanısıra 14-20 kişilik dansçı, müzisyen ve solistlerden oluşan ENBE Orkestrası veya 5-8 kişilik müzisyen ve solistlerden oluşan Combo Orkestrası gibi farklı yapılardaki orkestralarla müşterilerden gelecek çeşitli taleplere cevap verilmektedir.

Enbe Orkestrası gece boyunca Fransız valsleri, Fransızca chansonlar, İtalyan napolitenleri, Frank Sinatra, N.K. Cole tarzı müzikler Nostalji, Latinler, yabancı pop ve türkçe popların yer aldığı Dans, Show ve full eğlenceli Gala Programı sunmaktadır.

Aramak İçin Tıklayın / 0532 206 59 59
0532 206 59 59
Haritada Bizi Bul