Kanal D ekranlarında büyük bir beğeni ile izlediğiniz Arka Sokaklar dizisinin sevilen oyuncularından Uğur Pektaş’in hayatı.. Murat karakteri ile izlediğimiz oyuncu kaç yaşında, nereli, evli mi? Gösterdiği başarılı oyunculuk performansı ile dikkatleri üzerine çeken Uğur Pektaş resimleri, fotoğrafları, vikipedi, kiminle birlikte, sevgilisi var mı, boyu, kilosu ve hakkında bilmek istediklerinizi bu sayfadan takip edebilirsiniz.

Özel ekibimizin hızlı komiserlerinden. Mesleğe neredeyse Rıza Baba’nın elinde başlamış. Hayatının her aşamasına mesleği ve ekip arkadaşları var, burada sevmiş –evlenmiş-baba olmuş-ayrılmış. Ama aileden hiç kopmamış. İşinde hırslı, başarılı. Sakin gibi dursa da patlaması bela. 292. bölümde çok sevdiği karısı Zeynep’in hayatını kayıp etmesi sonucu ekipten bir süre izin alıp ayrılır. Karısının ölümünden sonra kalbini aşka kapayıp tek aşkı oğlu Ömer’e bağlanır. Ömer’in babası.

Uğur Pektaş (Doğum Tarihi 16 Nisan 1979 İstanbul) Türk oyuncudur.

Show TV ekranlarında yayınlanan Survivor Türkiye yarışmasında birinci olduktan sonra oyunculuğa başladı Kuşdili ve Düşler ve Gerçekler dizilerinde yer aldı Arka Sokaklar dizisinde oynadı 19 Haziran 2008 de kendisi gibi oyuncu olan Gamze Özçelik le evlenmiştir Murathan isminde bir oğulları olmuştur Arka Sokaklar dizisinden Gamze Özçelik le beraber ayrılmış ancak İlker İnanoğlu ,nun diziden ayrılmasından sonra Diziye tekrar geri Dönmüştür inanoğlu daha sonra yeni sezonla Birlikte ekibe geri dönmüştür onunla birlikte eşi Gamze Özçelik de diziye geri dönmüştür 26 aralık 2011 de gamze özçelikten boşanmıştır halen Kanal D,de 8 sezon dur oynayan arka sokaklar dizisinde Murat komiser Murat Ateş rolünü oynamaktadır.

Oynadığı Diziler Filmler

Arka Sokaklar 2006 Murat Ateş
Kuşdili 2006
Düşler ve Gerçekler 2005 Doğan

Similar Posts