Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Festival Organizasyon

1 sene önce
18 izlenme
Favorilerime Ekle
Favorilerimden Çıkar
Lütfen bekleyiniz...
Geniş Ekran Dar Ekran

Festival Organizasyon
Festival organizasyonu, büyük ölçekli, oldukça zor ama eğlenceli bir süreç olabilmektedir. Tecrübeli organizatörler olarak, büyük ölçekli, ilginç ve unutulmaz festivaller hazırlamak konusunda tecrübeli ve bir o kadar da istekliyiz.

Organizasyon süreci boyunca içinizin rahat etmesi için festivalin tüm aşamalarının koordinasyonu ve kontrolünü üstlenmekteyiz. Bu sayede, profesyonelce ve sorunsuzca, aklınızdaki festival planlarını gerçeğe dönüştürüyoruz.

Festival Organizasyon Firmaları
Birbirinden farklı bir sürü festival organizasyon şirketleri bulmak mümkündür, ancak, aklınızdaki festivali başından sonuna sorunsuz gerçekleştirebilecek bir firma bulmak her zaman mümkün olamamaktadır.

Muharrem YILDIRIM Music Production
Kurumsal Menajerlik ve Organizasyon Hizmetleri olarak, 1993’den Bugüne büyük ölçekli festivaller organize ediyor ve yönetiyoruz. Birbirinden farklı toplulukları destekleyen festivaller yaratmaya ve büyütmeye çalışıyoruz.

Pazarlama, tanıtım, üretim, stratejik planlama, lojistik, bütçeleme, izin ve sponsorluk satışları başta olmak üzere özel etkinliklerin tüm yönlerini geliştiriyor ve yönetiyoruz.

İnsanları bir araya getiren, onlara ilham veren ve zihinlerini canlandıran festivaller düzenlemek için uzmanlığımızdan ve tecrübemizden yararlanıyoruz.

Konser Festival Organizasyon
Konserli festivallerin organizasyonu, etkinliğin belirli incelikleri hakkında bilgi gerektiren bir süreçtir.

Muharrem YILDIRIM Music Production
Kurumsal Menajerlik ve Organizasyon Hizmetleri olarak sizin yerinize her şeyi dikkatli bir şekilde planlıyor, konser hazırlığının tüm aşamalarında planın adım adım yürütülmesini, izlenmesini ve kontrolünü sağlıyoruz.

Size yardımcı olabileceğimiz konulardan bazıları; tema seçimi ve festival ilerleyişinin yazımı, konser için yer seçimi, reklam kampanyası, sanatçıların teknik ihtiyaçlarının belirlenmesi ve hazır edilmesi, sahne kurulumu, son teknoloji ışık ve ses sistemlerinin sağlanması, catering, yarışma ve etkinlik organizasyonudur.

Görevimiz, her aşamada, sizin için maksimum konforu yaratmak ve üst düzey konserler düzenlemektir.

Festival’in Bölgesel Faydaları
Festival organizasyonlarının, düzenlendikleri yerlerdeki topluluklar üzerinde doğrudan ve dolaylı etkileri vardır. Başarılı bir festivalin etkileri de olumlu olmaktadır. Bunun sebebi, iyi planlanan bir festivalin bölgedeki insanların katılımı, beceri geliştirmesi, gönüllülük ve sosyal, kültürel ekonomik ve çevresel gelişmeler için fırsatlar sunmasıdır.

Festivaller, çevredeki bölgeye hem ulusal hem uluslararası düzeyde turistleri ve ziyaretçileri çekebilir. Bu yalnızca yöresel yiyeceklerin ve kültürünün tanıtılmasını sağlamakla kalmaz, aynı zamanda, gelecekte yeni etkinliklerin düzenlenebilmesi için gerekli olan altyapının da gelişmesine katkı verebilmektedir.

Festivallerin, bölgesel topluluklara sağladığı faydalar, özellikle, festival alanına çektiği kitle, bölge dışından ise artmaktadır.

Yerel halk ve tedarikçilerin doğrudan desteğinin alındığı organizasyonlarda bölge halkı ciddi ekonomik faydalar almaktadır. Yerel satıcılar, zanaatkarlar, otelciler gibi yerler yıllık gelirlerinin büyük bir kısmını festival süresinde çıkartabilmektedir.

Festivallerde Sanatçı ve Etkinlik Danışmanlığı
Festivallerin en kilit noktalarından biri kesinlikle sanatçı ve etkinlik danışmanlığıdır. Sanatçıların ve festival etkinliklerinin yanlış seçildiği ve hayata yanlış geçirildiği durumlarda başarıya ulaşmak imkansızdır.

Burada çoğu kişinin yaptığı hata, popüler sanatçı seçmenin bir festival için yeterli olduğudur fakat sanatçının kitle ile uygun olup olmadığı, festivalin olduğu bölgede ne kadar bilinip bilinmediği ya da bölgenin kültürel, sosyal, politik değerlerine uygun olup olmadığı gibi ölçütler göz ardı edilmektedir.

İzmir, Samsun, İstanbul,Ankara,Konya,Kayseri,Nevşehir, gibi farklı illerde gerçekleştirilecek festivallerin her biri için farklı sanatçılar seçmek gerekebilir. Sanatçının yanı sıra, festival süresince planlanan etkinlikler de mutlaka bölgenin değerlerini ve hedef kitlenin isteklerini gözetmelidir.

1993 yılından beri farklı bölgelerde özenle organize ettiğimiz festival ve etkinlikler sonucunda hem yurtiçi hem de yurtdışı kökenli sanatçılardan oluşan geniş sanatçı portföyümüz ile danışmanlık sağlayarak hayallerinizi gerçekleştiriyoruz.

Muharrem YILDIRIM Music Production
Kurumsal Menajerlik ve Organizasyon Hizmetleri
”1993’den Bugüne Hizmetinizdeyiz”
Ofis Tel:+90 216 378 59 59
Gsm Mobil +90 532 206 59 59
www.muharremyildirim.com
www.mymenajerlik.com
Instagram: @muharremyildirimofficial
Instagram: @mymenajerlik
Mail: mymenajerlik@gmail.com
Adres: Çamlık, Selçuklu Cd. No:26, 34912 Pendik/İstanbul