KONSER ORGANİZASYONU

Bir Konser Organizasyonunda Öncelikler Nelerdir?

Konser organizasyonlarında öncelikle Sponsor firma ile iletişime geçerek konser tarihi, yeri ve zamanı belirlenir. Konseri düzenlenecek olan sanatçı/sanatçılar ile görüşmelerimiz başlar.

Muharrem YILDIRIM Music Production Kurumsal Menajerlik ve Organizasyon Hizmetleri Ekibi tarafından yapılan bütçe ve organizasyon planlamalarımız dan sonra sponsor firmaya sunumumuzu yaparız. Konser tarihinde meydana gelecek hava koşullarını meteroloji ile birlikte takip eder gereken önlemleri alırız.

GALA ORGANİZASYONU

Gala Organizasyonu; En trend mekanları yaratıcı tasarımlarımızla bütünleştirerek davetlerinizi eşsiz bir eğlenceye dönüştürüyoruz.

Muharrem YILDIRIM Music Production Kurumsal Menajerlik ve Organizasyon Hizmetleri Sanat ekibimiz güncel konseptleri dekor,animasyon,ışık ve görüntüler ile harmanlayarak sizlere mükemmel mekanlar yaratıyor.

Kutlama Organizasyonu; Özel günlerinizde sizlerleyiz. Hepimiz şu hayatta bir gün ‘Özel’ olmak istiyoruz.İşte bu günlerde tecrübeli ve kreatif bir ekiple çalışarak gününüzün keyfini doyasıya yaşayabilirsiniz.

Dj Organizasyonu; Düğün, Kına Gecesi, Doğum Günü Partisi, Konsept Partiler ve hayatınızda tekrarı olmayacak özel günlerin mükemmel bir anıya dönüşmesi için doğru yerdesiniz. Türkiye’nin ve Dünya’nın en başarılı Dj’leri ile hizmetinizdeyiz.

Sahne/ Ses /Işık sistemleri (Teknik Rider); Profesyonel ekipman ve başarılı takım çalışmamız sonucunda mükemmel hizmet sağlarken, birçok uluslararası festivallere, spor aktivitelerine ve büyük organizasyonlara imzamızı gururla attık. Yurtdışı yenilikleri ve gelişmeleri takip eden teknik kadromuz ile Hizmetinizdeyiz

Muharrem YILDIRIM Music Production
Kurumsal Menajerlik ve Organizasyon Hizmetleri
”1993’den Bugüne Hizmetinizdeyiz”
Ofis Tel:+90 216 378 59 59
Gsm Mobil +90 532 206 59 59
www.muharremyildirim.com
www.mymenajerlik.com
Instagram: @muharremyildirimofficial
Instagram: @mymenajerlik
Mail: mymenajerlik@gmail.com
Adres: Çamlık, Selçuklu Cd. No:26, 34912 Pendik/İstanbul