Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

KURUMSAL SANATÇI MENAJERLİĞİ

1 sene önce
49 izlenme
Favorilerime Ekle
Favorilerimden Çıkar
Lütfen bekleyiniz...
Geniş Ekran Dar Ekran

Kurumsal Sanatçı Menajerliği
Sanatçı menajerliği ile etkinliklerinizi sevdiğiniz sanatçılarla süsleyebilirsiniz. Unutulmaz etkinlikler için Muharrem Yıldırım Music Production Menajerlik & Organizasyon Hizmetleri farkını yaşayın!

Sanatçı menajerliği, özellikle son zamanlarda en çok aranan profesyonel organizasyon hizmetleri arasında yer almaya başlamıştır. Bizler de Muharrem Yıldırım Music Production Menajerlik & Organizasyon Hizmetleri olarak siz değerli müşterilerimizin talep ve beklentilerini göz önünde bulundurarak sizleri Türkiye’nin en başarılı ve ünlü sanatçıları ile buluşturuyoruz.

Muharrem Yıldırım Music Production Menajerlik & Organizasyon Hizmetleri firması olarak booking satış haklarını üstlenerek geniş bir sanatçı portföyüne sahip bir firma niteliği taşıyoruz. Ses, ışık ve sahne sistemleri gibi teknik profesyonel hizmetlerin yanı sıra aynı zamanda sizleri hayalinizdeki sanatçılar ile buluşturmak için sizlere bir telefon kadar uzağız.

Tüm etkinlik planlamalarınızın her sürecinde profesyonel teknik ekibi ile yanınızda olan firmamız, ihtiyaç duyduğunuz ve planlamak istediğiniz düğün organizasyon ve benzeri gibi tüm organizasyon türlerinde bir numaralı profesyonel desteğiniz olmaya hazırdır. Tüm bu hizmetler kapsamında siz değerli müşterilerimizin en değerli ve en özel anlarını tüm detayları ile planlayarak en kusursuz şekilde uygulamaya koyuyoruz.

Sanatçı Menajerliği Nedir?
Sanatçı menajerlik işi dikkat, özveri ve aynı zamanda planlama yeteneği gerektiren profesyonel bir alandır. Adından da anlayabileceğiniz gibi sanatçı menajerliği yapan kişiler, anlaşmış oldukları sanatçıların tüm süreçlerinin planlamasından sorumlu kişilerdir. Ünlülerin tanıtımı, konser öncesi hazırlıkları, organizasyonların ayrıntıları ve bu ayrıntıların sorunsuz olarak uygulanması sanatçı menajerinin temel görevleridir.

Çalışılan ünlülerin tanıtım faaliyetleri başta olmak üzere sanatçının tüm mesleki faaliyetleri, doğru ve etkili projelerde yer alabilmesi için yapılması gereken çalışmalar da sanatçı menajerliği tanımları arasında yer alıyor. Tüm bu görev ve sorumlulukları üzerinde taşıyan profesyonel bir organizasyon firması olarak sizleri en unutulmaz organizasyonlarınızda sevdiğiniz sanatçılar ile buluşturuyoruz.

Booking satış haklarını alarak sayısız ünlü ile anlaşmalı olan firmamız, gerek bireysel gerekse kurumsal organizasyon etkinliklerinizde sizleri sevdiğiniz sanatçılar ile buluşturuyor. Sizler de etkinliklerinizde sanatçı menajerlik hizmetleri almak ve hayallerinizi sevdiğiniz sanatçılar ile buluşturmak istiyorsanız tüm süreci Muharrem Yıldırım Music Production Menajerlik & Organizasyon Hizmetleri olarak bizlere emanet edebilirsiniz.

Hizmetlerimiz
Kurumsal Sanatçı Menajerliği
Kurumsal Organizasyon
Festival Organizasyon
Alternatif Etkinlikler
Düğün Organizasyon
Ses Işık ve Sahne Sistemleri

Bize Ulaşın
Adres: Çamlık, Selçuklu Cd. No:26, 34912 Pendik/İstanbul

Telefon: +90 (216) 378 59 59

Mobil: +90 (532) 206 59 59

Faks: +90 (216) 378 59 59

Mail: mymenajerlik@gmail.com