Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Netd Müzik iletişim ve Dijital Platformlarda şarkı Yayınlaması

2 sene önce
273 izlenme
Favorilerime Ekle
Favorilerimden Çıkar
Lütfen bekleyiniz...
Geniş Ekran Dar Ekran

Netd Müzik Yayınlama,Apple Music,iTunes,Spotify,Deezer,Fizy,Tidal,SoundCloud,Muud,YouTube Music,Netd Müzik iletişim,Netd Müzikte Ücretsiz klip yayınlatma,NetD müzik nasıl verilir?,Netd müzik yayınlama ücreti var mı?,Şarkımı Netd Müzik’te Nasıl Yayınlatırım?,Netd Youtube Nedir,Netd ile anlaşma,

Türkiye’nin en büyük Youtube müzik kanalı Netd Müzik’te şarkı yayınlatmak müzisyenlerin ve şarkıcıların en merak ettiği konular arasında yer alır. İşte 21 milyondan fazla abone sayısı ile Türkiye’nin en geniş kapsamlı Youtube müzik kanalı olan Netd Müzik’te şarkınızı yayınlatmak için yapmanız gerekenler…

Bunun için ilk olarak şarkınızın bir yapım şirketi aracılığıyla çıkması gerekmektedir. Netd Müzik anlaşmalı olduğu müzik yapım firmalarından sağladığı müzik içeriklerinin yayınlandığı bir video klip kanalıdır. Muharrem Yıldırım Music Production Menajerlik bünyesinde yer alan yapım şirketi Muharrem Yıldırım Music Production Menajerlik aracılığıyla şarkınızı Netd Müzik kanalında yayınlatmanız oldukça kolaydır.

Netd Müzik Aracılığıyla Adınızı Duyurun
Netd Müzik’te şarkı yayınlatmak için Muharrem Yıldırım Music Production Menajerlik ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Netd Müzik’in iş ortaklarından bir tanesi olan Muharrem Yıldırım Music Production Menajerlik ile iletişime geçerek, yeteneklerinizi sizi bekleyen yeni dinleyici kitlenizle buluşturabilirsiniz. Öte yandan Muharrem Yıldırım Music Production Menajerlik aracılığıyla sunulan başarılı PR çalışması ile şarkınız resmi olarak yayınlandığında radyo ve diğer mecraların ilgisini daha fazla çekecektir. Netd Müzik aracılığıyla sanatçı kimliğinizi rahatlıkla duyurabilir ve 21 milyondan fazla abone sayısı olan kanal üzerinden gelirlerinizi artırabilirsiniz.

Şarkınızı Türkiye’nin en büyük müzik kanalı Netd Müzik’te yayınlatmak için Muharrem Yıldırım Music Production Menajerlik ile mymenajerlik@gmail.com e-posta ve 0532 206 59 59 Whatsapp Bilgi Hattı üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Dijital Platformlarda NetD Müzik Yayıncılığı Şarkı,Müzik, Klip Yayınlama

Netd müzik, şarkı, klip yayınlama ücreti firmamız bünyesinde yoktur. Muharrem Yıldırım Music Production Menajerlik & Organizasyon Hizmetleri Olarak ücretsiz DMC Müzik yayını yapabiliriz.

Netd Müzik ve Muharrem Yıldırım Music Production Menajerlik & Organizasyon Hizmetleri

Netd, Türkiye’deki en büyük dağıtım şirketi olup müzik yayıncılığı, şarkı ve klip denildiğinde ilk akla gelen isimlerden biridir.

Muharrem Yıldırım Music Production Menajerlik & Organizasyon Hizmetleri ise Netd müzik ile sağlamış olduğu anlaşma neticesinde hiçbir aracıya ihtiyaç duymadan video, müzik ve eğlence içeriklerinin dağıtım hizmetini üstleniyoruz. Şarkıların yayınlanabilmesi için gerekli olan tüm prosedürleri profesyonel bir biçimde uyguluyoruz.

Aktif olarak Netd şarkı dağıtım yayınlama hizmetini Türkiye’nin dört bir noktasındaki müzisyenlere sağlayan şirket profesyonel yapısını öne çıkarıyor. Aynı zamanda Türkiye’de yayın ve dağıtım açısından tercih edilebilecek en büyük Netd partner şirketi olarak değerlendiriliyor.

Şarkım Hangi Platformlarda Yayınlanacak
Günümüzde Netd klip yayınları için en önemli adresin Youtube olduğu biliniyor. Bu kapsamda Youtube ile başlayan dağıtım ise hızlı bir biçimde diğer müzik ve video platformlarında da devam ediyor.

Daha büyük bir dinleyici kitlesine erişmek için sosyal medyanın gücünden de faydalanan Muharrem Yıldırım Music Production Menajerlik & Organizasyon Hizmetleri olarak aynı zamanda sanatçının PR çalışmalarına da öncülük ediyoruz.

Netd müzik yayıncılığı yapan firmalar arasında en çok tercih edilen firma olmasında da bunun etkisi büyüktür. Keza yapılan ön PR çalışması sayesinde sanatçının yeni parçasıyla ilgili gündem de oluşturuyoruz.

Profesyonel bir biçimde tanıtım yapılırken bunu sadece sosyal medya hesaplarıyla değil aynı zamanda geleneksel medya aracılığıyla da üst noktalara taşıyabiliyoruz. Televizyon programları, radyo yayınları ve Netd şarkı paylaşımı ve yayınlama yapılmadan önce dinleyiciye ulaşılabilecek her kanaldan gerekli reklam çalışmaları tamamlanıyor.

Platform olarak Netd Youtube üzerinden yayınlanacak olan yeni video klip için aynı zamanda müzik dinleme servislerinin de tamamı lisans kapsamında tutuluyor. Şarkınız Youtube Music, Apple Music, Netd Müzik, Spotify, Muud, Deezer, Fizy ve Amazon Music aplikasyonları üzerinde de lisanslı bir biçimde yerini almış oluyor.

Aynı zamanda Netd müzik yayıncılığı için sadece lisans ve dağıtım ile sınırlı kalmayan hizmetlerden ötürü online ortamda tüm mecralar efektif şekilde kullanılarak PR çalışmaları yapılıyor.

Facebook, Instagram, Twitter ve Tiktok üzerinden de parçanın dinleyicilerle buluşması için gerekli adımlar atılıyor. Bu hayran kitlenize direkt olarak ulaşabilmenizi sağlayan bir unsura dönüşüyor.

Türkiye’de Netd klip yayıncılığı için yetkili bir partner firma olmamızdan dolayı daha geniş kitlelere hitap edebilmek için ürün ve hizmetlerimizi sizlerle paylaşıyoruz. Sizden gelen talepler doğrultusunda da proje bazlı çalışmalarda tüm lisans, yayın ve dağıtım aşamasını üstleniyoruz.

Sanatçıların ürettikleri eserlerin lisans aşamasını tamamlayıp Youtube Netd kanalı ve müzik platformlarında yayınlanması için tüm çalışmalar ivedilikle yapılmaktadır.

Aynı zamanda sanatçının PR çalışması, sosyal medya ve web üzerinde gerekli reklam çalışmaları, geleneksel medyada tanıtımı için profesyonel bir yaklaşımdan söz edebiliriz. Sizlerle ortak bir paydada en doğru satış stratejisiyle en büyük kitleye ulaşmak için ciddi bir yol haritası çıkarmak için hazırız.

239 ülkede Tüm Dijital Platformlardayız

DAĞITIM YAPTIĞIMIZ BAZI PLATFORMLAR
iTunes & Apple Music
Apple’ ın indirme ve dinleme servisi, türünün ilk örneği ve ülkemize gelen ilk yabancı platform.

Spotify
140 milyondan fazla aktif kullanıcısı ve 90 milyon premium kullancısı olan platform.

Fizy
Turkcell Fizy, Türkiye merkezli bir müzik portal servisidir. fizy’de sevdiğin şarkıları ister dinle, ister indir, ister listeni yap, istersen de sevdiklerinle paylaş.

Muud
Mobil telefonların yanı sıra bilgisayarlarda da müzik dinleme imkanı sunan Muud, milyonlarca yerli ve yabancı müzikle geniş bir kütüphane sunuyor.

Deezer
Diğer streaming müzik servislerden daha fazla ülkede mevcut olan Deezer, müziğinizi 20 milyon kullanıcıya sunuyor.

Google Play Music
Dijital indirmenin yanı sıra streaming imkanı da sunmasıyla, dünyanın en popüler hizmetlerinden biri olan Google Play Music, ayda 1 milyardan fazla aktif kullanıcıya ulaşıyor.

Tidal
Tidal, dinleyicilerine akılda kalıcı, yüksek kaliteli ses seçkisi sunuyor.

YouTube Music
YouTube Music, YouTube’daki bir milyardan fazla kullanıcının önünde müziklerinizi servis eder. YouTube Music, şarkılarınızı kapak resmiyle eşleştirir ve bu Resimli Müzik Videoları YouTube’da yayınlandığında para kazanırsınız.

Amazon Music
Amazon .com tarafından işletilen bir müzik akışı platformu ve online müzik mağazası

Vevo
Vevo, internet üzerinden yayın yapan bir video klip portalıdır.

Napster
Napster (eskiden Rhapsody), dünya çapında 42 milyondan fazla şarkı ve üç milyondan fazla aboneye ödeme yapan bir kataloğa sahiptir. Napster ayrıca iHeartRadio All Access’e interaktif yayın hizmeti sunmak için iHeartRadio ile ortaktır.

 

Simfy Africa
Simfy Africa, 16 milyondan fazla şarkıya erişmelerini sağlıyor. Kullanıcılar müzik dinleyebilir, çalma listeleri oluşturabilir ve sosyal ağlar üzerinden paylaşımda bulunabilir.

Medianet
MediaNet, MOG gibi hizmetlerini destekler.

Shazam
Shazam bulduğunuz müziği keşfetmenizi, satın almanızı, dinlemenizi ve paylaşmanızı sağlar.

7Digital
Müzikseverler tarafından üretilen 7digital, düzinelerce mobil ve masaüstü müzik servisinin omurgası olan, kullanımı kolay bir deneyim sunuyor.

Slacker Radio
Slacker Radio, hayranlarınızın müziğinizi 300’den fazla radyo istasyonu aracılığıyla keşfetmesini, paylaşmasını ve satın almasını sağlar.

Akazoo
Akazoo 15 milyondan fazla parçadan oluşan kütüphanesiyle, isteğe bağlı bir sosyal akış ve müzik indirme servisidir. Akazoo, Facebook ile tam olarak entegre edilmiştir. Bu sayede dinleyiciler sosyal etkinlik akışlarıyla arkadaşlarının gerçek zamanlı olarak dinlediklerini görebilir.

Anghami
Orta Doğu ve Kuzey Afrika’da bir numaralı indirme ve streaming müzik servisidir.

TargetMusic
TargetMusic, Hollanda, Belçika ve Lüksemburg’daki müzik platformlarının önde gelen dijital müzik sağlayıcısıdır. Müziğinizi yerel radyo istasyonları dahil olmak üzere, çeşitli web sitelerinde bulunan müzik platformları aracılığıyla dinleme olanağı sağlar.

ZVOOQ
Zvooq, dijital streaming’in patladığı Rusya ve BDT’nin, önde gelen streaming servisidir.

Saavn
Ödüllü mobil özellikleri ile Hindistan’ın bir numaralı dijital müzik servisidir.

DTAG (MusicLoad)
Musicload, dünyanın dört bir yanından elle seçilmiş müzik, şarkı indirmeleri ve konser görüntüleri sunmaktadır.

Pandora
Pandora, dünyanın en güçlü müzik keşif platformlarından biridir.

Digitally Imported
Digitally Imported (DI), yalnızca elektronik müziğe adanmış 92 akıştan oluşan internet radyo yayıncısıdır.

AWA
Cyber Agent ve Avex Digital arasında ortak bir yatırımla kurulan AWA Corporation tarafından sağlanan bir müzik dağıtım hizmetidir.

Fat Drop
Dünyanın en iyi DJ’leri, plak şirketleri ve PR şirketleri tarafından kullanılır.

Gogoyoko
Sanatçıların doğrudan hayranlarına satış yapabilecekleri, çevrimiçi müzik mağazasıdır.

Beatport
Beatport, LiveStyle’ın sahip olduğu, Amerikan elektronik müzik odaklı bir online müzik mağazasıdır.

eMusic
Abonelikle çalışan çevrimiçi müzik ve sesli kitap deposudur.

VidZone
Londra merkezli şirket VidZone, Digital Media ve Sony Computer tarafından işletilen dünyanın en büyük çevrimiçi müzik videosu VOD servislerinden biridir.

Wasabeat
Kulüp müziğinde uzmanlaşmış bir Japon ücretli müzik dağıtım servisidir.

Starzik
Fransa’da popüler olan indirme platformudur.

Omnifone
Bulut tabanlı, müzik hizmetlerinden bağımsız bir sağlayıcı olan İngiltere merkezli bir şirkettir.

Qobuz
Fransız streaming ve indirme servisidir.

simfy
Almanya, Avusturya ve İsviçre’de bulunan bir müzik aboneliği hizmetidir.

Trackitdown Ltd.
Yüksek kaliteli mp3 ve wav formatları ile dans katagorisindeki müzikleri indirme mağazası.

Presto Classical
Dünya çapında online satın almak için; klasik müzik CD’leri, opera CD’leri, SACD’ler ve DVD’ler sunmaktadır.

Bloom.fm
22 milyon parçaya sahip kütüphanesiyle, yüzlerce ücretsiz yayın yapan radyo istasyonu imkanı sunar.

blinkbox
İngiltere’de yayınlanmak üzere, 12 milyondan fazla parçanın bulunduğu, ücretsiz, reklam destekli, müzik yayını hizmetidir.

MixRadio
Line Corporation’ın sahip olduğu bir çevrimiçi müzik yayını hizmetidir. Hizmet ilk olarak 2011 yılında Nokia tarafından, Windows için Nokia Müzik olarak tanıtılmıştır.

Djshop.de
Plak ve mp3 indirme platformudur.

Groove Music
Microsoft tarafından geliştirilen, abonelik yoluyla müzik akışı sunan ya da Windows üzerinden satın alım yapılan streaming hizmetidir.

Last.fm
Last.fm, 2002 yılında Londra’da kurulan bir internet radyosu ve kardeş proje Audioscrobbler ile Ağustos 2005’te birleşmiş bir müzik önerme sistemidir.

NET D Müzik kanalında şarkılarılarınızın yer almasını istiyor musunuz?

Türkiye’nin en büyük müzik platformu olan ve youtube Türkiye’nin en fazla abonesi olan NETD MÜZİK Youtube kanalında şarkınız, klibiniz yayınlansın istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Şirketimiz Believe Türkiye İle Anlaşmalıdır…

Muharrem Yıldırım Music Production Menajerlik & Organizasyon Hizmetleri
1993’den Bugüne Hizmetinizdeyiz
İletişim Bilgilerimiz
Genel Koordinatör: Muharrem Yıldırım : 0532 206 59 59
Ofis Asistan İletişim Gsm : 0532 404 66 63 – 0532 460 15 97
Mail:mymenajerlik@gmail.com
Web Sitelerimiz
https://muharremyildirim.com/
https://mymenajerlik.com/
https://www.mysanatcifiyatlari.com/
https://www.facebook.com/muharremyildirimofficial
https://www.instagram.com/muharremyildirimofficial
https://www.instagram.com/mymenajerlik