Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

SANATÇI BOOKİNG

2 yıl önce
64 izlenme
Favorilerime Ekle
Favorilerimden Çıkar
Lütfen bekleyiniz...
Geniş Ekran Dar Ekran

Sanatçı Booking 
Sanatçı organizasyon firmaları arasında profesyonelliği ve başarıları ile lider firma olan firmamız, booking satış haklarını üstlenmiş olduğu geniş sanatçı portföyü ile sizlere hizmet sunuyor.

Sanatçı booking hizmetlerimiz; interaktif konser organizasyonları başta olmak üzere özel event, açılış, yat gezisi etkinlikleri, sosyal medya için video paylaşımları gibi organizasyonlar ile aklınıza gelebilecek tüm organizasyonları kapsayarak reklam amaçlı tüm çalışmalarınızda sizleri ünlü sanatçılar ile bir araya getirir.

Sizler de Muharrem Yıldırım Music Production Menajerlik & Organizasyon Hizmetleri farkı ve deneyimi ile şarkıcı booking hizmetleri almak istiyorsanız bu hizmetlerimiz kapsamında misafirlerinize eğlencenin zirveye çıktığı anlar sunabilirsiniz. Sanatçı booking hizmetlerimiz, genel bir forma sahiptir.

Her müşterimizin beklenti ve taleplerinin yanı sıra aynı zamanda yapmak istediğiniz organizasyon türüne göre değişkenlik gösterir. Örneğin; düğün organizasyonu için başka festival için başka ya da kurumsal organizasyonlar için başka sanatçılar tercih edilir. Bizler bu noktada tüm süreçte sizin beklenti ve taleplerinizi göz önünde bulundurarak tüm süreci kusursuz bir şekilde planlamaktayız.

Hizmetlerimiz
Kurumsal Sanatçı Menajerliği
Kurumsal Organizasyon
Festival Organizasyon
Alternatif Etkinlikler
Düğün Organizasyon
Ses Işık ve Sahne Sistemleri

Bize Ulaşın
Adres: Çamlık, Selçuklu Cd. No:26, 34912 Pendik/İstanbul

Telefon: +90 (216) 378 59 59

Mobil: +90 (532) 206 59 59

Faks: +90 (216) 378 59 59

Mail: mymenajerlik@gmail.com