Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

SANATÇI ORGANİZASYONLARI

1 sene önce
40 izlenme
Favorilerime Ekle
Favorilerimden Çıkar
Lütfen bekleyiniz...
Geniş Ekran Dar Ekran

Sanatçı Organizasyonları
Sanatçı organizasyonları kapsamında siz değerli müşterilerimizin taleplerini dikkate alarak festival organizasyon programları, kurumsal organizasyonlar, Gala etkinlikleri, düğün organizasyonları gibi organizasyonların A’dan Z’ye planlanmasının yanı sıra sanatçı danışmanlığı ve sanatçı etkinliklerinin organize edilmesi gibi süreçlerini üstlenmekteyiz.

Düzenleyeceğiniz etkinliğinizin hitap ettiği kitleye en uygun sanatçılar belirliyoruz, sanatçı booking işlemleri gerçekleştiriyoruz ve sanatçıları misafirleriniz ile buluşturuyoruz. 1993 yılından bu yana biriken tecrübelerimiz ile sanatçı menajerlik ve booking çalışmalarımızı profesyonel düzeyde gerçekleştiriyoruz. Dolayısıyla da sizlere sunduğumuz sanatçı bütçeleri her zaman daha ekonomik düzeydedir.

Sanatçı organizasyonları kapsamında firmamız; sanatçı temini, yasal süreç, organizasyon detayları, sanatçıya ait repertuarı ve istekler, teknik sistem ve kulis ortamı, ulaşım ve konaklama, proje tasarımı, dijital pazarlama tanıtımı gibi tüm operasyonları teknik ekibimizde bulunan operasyon sorumlusu uzmanlarımız ile birlikte tamamlar.

Etkinlik kapsamında söz konusu olan sanatçının tüm istek ve ihtiyaçları ile birebir ilgilenen firmamız, koordineli çalışma sistemi sayesinde hem teknik ekibin hem de sanatçının doğru zamanda doğru yerde olmasını sağlar. Size ise hiçbir olumsuzlukla karşılaşmadan sadece kusursuz olan organizasyonunuzun tadını çıkarmak kalır. Böylece etkinlik süreci hem siz hem de davetlileriniz için sorunsuz bir şekilde atlatılır.

Sanatçı menajerliği hizmetlerimiz kapsamında etkinliklerinizin teknik kısmının yanı sıra aynı zamanda eğlence kısmını da üstlenerek sizlere keyifli zamanlar vaat ediyor. Sanatçı planlamalarından orkestra gruplarına kadar tüm detayları düşünerek organizasyonlarınızı unutulmaz noktaya taşıyoruz. Tüm süreci profesyonel yönetim ekibimiz dahilinde önceden planlayarak akışı diğer tüm etkinlik detayları ile bütün haline getirip eğlenceyi zirveye taşıyoruz.

Hizmetlerimiz
Kurumsal Sanatçı Menajerliği
Kurumsal Organizasyon
Festival Organizasyon
Alternatif Etkinlikler
Düğün Organizasyon
Ses Işık ve Sahne Sistemleri

Bize Ulaşın
Adres: Çamlık, Selçuklu Cd. No:26, 34912 Pendik/İstanbul

Telefon: +90 (216) 378 59 59

Mobil: +90 (532) 206 59 59

Faks: +90 (216) 378 59 59

Mail: mymenajerlik@gmail.com