Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Onur Şan iletişim

2 sene önce
157 izlenme
Favorilerime Ekle
Favorilerimden Çıkar
Lütfen bekleyiniz...
Geniş Ekran Dar Ekran

Onur Şan iletişim Telefonu 0532 404 66 63 Onur Şan Sahne Ücreti Ne kadar? Onur Şan Menajeri Kimdir? Onur Şan yoğun bir konser programına sahip olmasıyla birlikte programını düzenleyen Menajeri ile Muharrem Yıldırım Music Production Menajerlik ve Organizasyon Hizmetleri iletişim Telefonu 0216 378 59 59 aracılığıyla iletişime geçebilirsiniz.

Onur Şan Kimdir ?

Onur Şan (d. 24 Temmuz 1981, Sivas), Türk halk müziği sanatçısı, besteci, söz yazarı ve oyuncu.

Hayatı
24 Temmuz 1981 yılında Sivas’ta doğdu. Liseyi Üsküdar Halide Edip Adıvar Lisesinde okudu. İTÜ Konservatuvar Şan bölümünü tamamladı. Müzik yaşantısına, 8 yaşında bağlama çalmayı öğrenerek başlayan Onur Şan, Milliyet Gazetesi’nin düzenlemiş olduğu Liseler Arası THM Ses yarışmasında gösterdiği performansıyla birinci oldu. TRT’nin düzenlediği yarışmada İstanbul bölge birincisi, ardından Türkiye ikincisi seçildi. TRT’nin düzenlemiş olduğu sınavı kazanarak, “Türk Halk Müziği Sanatçısı” olmaya hak kazandı. 2000-2002 yılları arasında TRT İstanbul Radyosunda akitli THM ses sanatçısı olarak görev aldı. Bunun yanı sıra 1998 Yılında İtalya ve Fransa’da düzenlenen folklor festivaline katılan genç sanatçı, Türk Halk Müziği kültürünü ve sanatını yurt dışında da başarı ile temsil etti.

“Yolcular Türkü Nağme” adlı grup albümü ile Türkü severlerle ilk buluşmasını gerçekleştiren, ardından “Aşkın Mavisi” ve son olarak da “Dağlarına Kar Olurum Yar” adlı albümüyle, müzik yaşamına devam eden Onur Şan, TRT ekranların da yayınlanan “Halkalı Şeker” ve “Anadolu’nun Sesi” programını sundu. Ayrıca yine TRT ekranlarında yayınlanan, 28 bölümlük “Zeytin Dalı” adlı dizi de rol aldı. İkinci oyunculuk deneyimini, Kanal D ekranlarında yayınlanan, “Yaşanmış Şehir Hikayeleri” adlı dizideki rolüyle yaşadı. Pana filmin “Ayrılık” dizisinde bir gaziyi canlandırdı.[3] Ardından en bilinen rolü ve dizisi olan Akasya Durağı adlı dizide taksi şoförü Seyit karakterini canlandırdı. Oyunculuk kariyerinde son olarak Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde oynadı.

Derlemeleriyle TRT arşivine büyük hizmetler sağlayan babası Turan Şan, amcası Ömer Şan ve yengesi “Bilge Şan” TRT İstanbul Radyosu THM sanatçılarıdır.
2015 yılından beri Büşra Aköz ile evlidir.

Onur Şan iletişim Numarası 0532 404 66 63

Muharrem Yıldırım Music Production Menajerlik & Organizasyon Hizmetleri
1993’den Bugüne Hizmetinizdeyiz
İletişim Bilgilerimiz
Genel Koordinatör: Muharrem Yıldırım 
Organizasyon Sorumlusu Şebnem Yıldırım 0532 404 66 63 – 0532 450 72 70

Merkez Ofis iletişim Bilgileri : 0216 378 59 59
Yenişehir, Bakü Cd. 19 / A, 34912 Pendik/İstanbul
Mail:mymenajerlik@gmail.com
Web Sitelerimiz
https://muharremyildirim.com/
https://mymenajerlik.com/
https://www.mysanatcifiyatlari.com/
Resmi Instagram Hesablarımız @mymenajerlik @muharremyildirimofficial