Atiye Biyografisi

Atiye Deniz kimdir,

2007 yılında piyasaya çıkarttığı Gözyaşlarım adlı albüm ile Kral T.V. Video Müzik Ödülleri‘nde En İyi Çıkış Yapan Kadın Sanatçı ödülünü almış olan Türk pop müziği şarkıcısı ve de söz yazarı. R&B, Pop ve Oryantal tarzlarında eserler veren Atiye, şarkıcılığın yanı sıra profesyonel bir dansçıdır da.

Atiye Deniz, 22 Kasım 1988 tarihinde, Hollanda‘lı bir anne ve Türk bir babanın çocuğu olarak, Bremen, Almanya‘da dünyaya geldi. Almanya ve Türkiye’de ilkokul eğitimini tamamlamasının ardından A.B.D., Hollanda ve Fransa’ya ortaokulu bitiren Atiye, daha sonra Almanya’ya geri dönerek Bremen’de lise eğitimini tamamladı.

6 yaşında piyano eğitimi almaya başlayan ve 10 yaşından itibaren ise Bulgar hocasının katkıları i seviyeye taşıyan Atiye, liseyi bitirmesinin ardından kariyerini müzik alanında değerlendirmeye karar verdi ve de ilk albümü olan Gözyaşlarım‘ı Akel Productions etiketi ile piyasaya sürdü. İngilizce ve Türkçe şarkılardan oluşan bu albüm kısa sürede büyük ilgi gördü; özellikle çıkış parçası Don’t Think, internet üzerinden yayılarak büyük bir popülerlik kazandı. Gözyaşarım, genç şarkıcıya Kral T.V. Video Müzik Ödülleri‘nde En İyi Çıkış Yapan Kadın Sanatçı ödülünü kazandırdı.

2009 yılında Sony BMG şirketi ile anlaşarak Akel Productions’dan ayrılan Atiye, aynı yıl Sony etiketi ile ikinci albümü olan Atiye‘yi piyasaya çıkarttı. Albümün çıkış şarkısı olan Muamma‘ya Murad Küçük yönetmenliğinde klip çeken şarkıcı, Muamma ile MTV Türkiye listelerinde bir numaraya kadar yükselmeyi başardı. Albümde Teoman ile beraber Kal adlı bir düeti de bulunan Atiye, ayrıca Türk Pop Müziği’nin en başarılı sanatçılarından birisi olan Nazan Öncel‘in bestelediği Aşkına Da Sana Da adlı şarkıya da albümünde yer verdi.

Türkiye’de 1993’den günümüze Konser Organizasyonu Bizim İşimiz… Referanslarımız için Lütfen Tıklayın

Atiye Menajeri Kim

Atiye Klip İzle

Atiye İletişim Bilgileri ; 0532 206 59 59 – 0532 404 66 63

Atiye İletişim, Atiye İletişim Bilgileri, Atiye Menejer, Atiye Menejeri, Atiye Menejerlik, Atiye Menajer,Atiye Menajeri, Atiye Menajerlik, Atiye Resmi, Atiye Resmi Menejer, Atiye Resmi Menejeri, Atiye Resmi Menejerlik, Atiye Resmi Menajer, Atiye Resmi Menajeri, Atiye Resmi Menajerlik, Atiye Resmi Menajeri Kim, Atiye Resmi Menejeri Kim, Atiye Resmi Site, Atiye Resmi Sitesi, Atiye Telefon, Atiye Telefonu, Atiye Telefon Numarası, Atiye Konser, Atiye Konseri, Atiye Konserleri, Atiye KonserTakvimi,Atiye Konser Fiyatı, Atiye Konser Ücreti, Atiye Konser Bedeli, Atiye Düğün Ücreti, Atiye Düğün Fiyatı,Atiye Düğün Kaşesi, Atiye Düğün Organizasyonu, Atiye Biyografi, Atiye Hayatı, Atiye Klip, Atiye Klipleri, Atiye Şarkıları, Atiye Videoları, Atiye Resimleri, Atiye Fotoğrafları, Atiye Kaşe, Atiye Kaşesi

Bizi Arayın
Konum Bilgilerimiz