Aylin Coşkun Biyografisi

Aylin Coşkun kimdir,

2015 yılında “Star Ben” adlı albümü piyasaya çıktı.

Aylin Coşkun, 1976 yılında Hofheim, Almanya‘dken ailesi ile birlikte İzmir‘e göç etti. Lise eğitimini İzmir Cumhuriyet Kız Meslek Lisesinde tamamladı.

1997 yılında Miss Globe Türkiye güzeli seçildi. Türkiye güzeli seçildikten sonra İstanbul‘a yerleşti. Model ve manken olarak çalışmaya başladı. Bir yandan da Sadri Alışık Tiyatro Akademisi’nde oyunculuk ve tiyatro eğitimleri aldı. Bir dönem özel bir Televizyon kanalında program sunuculuğu calışmalarında bulundu.

Çocuk yaştan beri müziğe olan ilgisi nedeniyle Erdem Siyavuşgil ve Meltem Taşkıran gibi hocalardan eğitim aldı. Müjdat Gezen Sanat Merkezi-Şan ve Solfej bölümünden mezun oldu. Mezun olunca “Masal” isimli ilk albümünü piyasaya çıkardı.
İlk albümünün ardından fazla zaman kaybetmeden “Tam Zamanı” adlı ikinci albümünü çıkardı. 3. Albümü olan ‘’Marka” ile deyim yerindeyse ‘’zirve” yaptı. Kendisiyle özdeşleştirdiği bir terim olan ‘’marka”yı uzun uğraşlar neticesinde dolu dolu bir albüm haline getiren başarılı sanatçı, bu çalışması ile müzik dünyasının ve müzik severlerin dikkatlerini bir kez daha üzerine çekti.

Aylin Coşkun, 2015 Ağustos ayında piyasaya çıkan “Star Ben” adlı albümünün “Akrep İğnesi” şarkısına Yunanistan‘da klip çekti. Haris Hadovic yönetmenliğinde harika bir klip çeken başarılı sanatçı, klipteki kareografiler ve danslar içinse Beyonce Knowles, Rihanna ve Justin Timberlake gibi dünyaca ünlü isimlerin dans ve “Careography Choch”luğunu üstlenen Hamza Haimami ve Miroldo Van Gendeen‘ın kapısını çaldı. Yaklaşık 70 kişilik bir ekiple 25 saat süren çekimler esnasında Hollywood‘a özgü çekim teknikleri ve özel ekipmanlar kullanıldı.

Aylin Coşkun, 2005 yılında Mesut Uçakan‘ın yönetmenliğindeki “Anne ya da Leyla” adlı sinema filminde de başrolde oynadı.

Aylin Coşkun, “Ac Production” isimli bir yapım şirketi kurmuştur.

Albümleri :
2004 – Masal
2006 – Tam Zamanı
2012 – Marka
2014 – Paspas (single)
2014 – Çalkala (single)
2015 – Star Ben

Filmleri ve Dizileri :
2005 – Anne ya da Leyla (sinema filmi)

Aylin Coşkun Menajeri Kim

Aylin Coşkun Klibi İzle

Aylin Coşkun İletişim Bilgileri ; 0532 206 59 59 – 0532 404 66 63

Aylin Coşkun menajeri, Aylin Coşkun web sitesi, Aylin Coşkun iletişim, Aylin Coşkun konser fiyatı, Aylin Coşkun konser bedeli, Aylin Coşkun konser kaşesi, Aylin Coşkun organizasyonu, Aylin Coşkun menajerlik firması, Aylin Coşkun menejeri, Aylin Coşkun sahne fiyatı, Aylin Coşkun sahne konser fiyatı, Aylin Coşkun konser fiyatı ne kadar, Aylin Coşkun belediye festival ücreti, Aylin Coşkun İmza günü ücreti, Aylin Coşkun sahne menajeri, Aylin Coşkun ulaşım, Aylin Coşkun menajeri, Aylin Coşkun menajerlik ulaşım, Aylin Coşkun menajeri kim, Aylin Coşkun yılbaşı konser fiyatı, Aylin Coşkun mail adresi, Aylin Coşkun menajer iletişim, Aylin Coşkun konser ücreti, Aylin Coşkun belediye konser fiyatı, Aylin Coşkun festival konser fiyatı, Aylin Coşkun menajerlik şirketi, Aylin Coşkun telefon numarası, Aylin Coşkun menajer

Bizi Arayın
Konum Bilgilerimiz