Bahadır Tatlıöz Biyografisi

Bahadır Tatlıöz kaç yaşında? Bahadır Tatlıöz aslen nereli? Bahadır Tatlıöz burcu ne?
27 Temmuz 1976 doğumlu olan Bahadır Tatlıöz aslen İstanbullu. Bahadır Tatlıöz’ün bucu ise aslan.

Bahadır Tatlıöz kimdir? Bahadır Tatlıöz müzik piyasasında nasıl tanındı?
Bahadır Tatlıöz’ün müzik piyasasında tanınması farklı ünlü isimlerle birlikte çalışmasıyla oldu. Aranjeleri ile kısa sürede dikkat çeken Bahadır Tatlıöz, aynı zamanda etnik caz tarzındaki performansıyla da Türkiye sınırlarını aşarak bu alanda çok ünlü olan Dave Weckl ve Harocio Hernandesz ile sahne aldı.

Uzun yıllar sanatçılarla birlikte çalıştıktan sonra kendi solo albümünü de çıkarma kararı alan Bahadır Tatlıöz, ilk defa 2011 yılında albümünü yayınladı. Yılları adını verdiği albümle Türkiye’de en çok dinlenenler arasında da yer alan sanatı daha sonrasında 2015 ve 2017 yıllarında çıkardığı yeni albümleri ile başarısını sürdürdü. Sanatçının en çok sevilen şarkıları ise Gökhan Türkmen ile Bedende Ruh Yokken düeti oldu.

Bahadır Tatlıöz albüm ve solo parçaları
Yangınlar Var New Version

Takvim (Suat Ateşdağlı Remix) Albümü

Çanakkale Türküsü

Takvim

Eflatun

Mahşer

Bana Dair

Benim Değil

Masal

Bir Ben Bir İstanbul

Aşkın Zindanları

Bedende Ruh Yokken

Yıllar

Belediye festivali, üniversite şenliği, bayi toplantısı, otel müzik etkinliği, mekan müzik etkinliği, kurumsal etkinlikler, yılbaşı, sevgililer günü, bayram vb. özel günlerde, yurt içi veya yurt dışındaki konserler için, sanatçı fiyatları, sanatçı ekip sayıları, ses, ışık, sahne teknik riderları ve ulaşım, konaklama, ara transferler, iaşe, sanatçı stopajı ve kdv gibi organizasyon maliyetleri etkinlik içeriği ve etkinlik tarihinin netleşmesinin ardından “herşey dahil” olarak belirlenebilmektedir.

KONSER VE ORGANİZASYONLARINIZ İÇİN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN

0532 206 59 59
Haritada Bizi Bul