Bora Duran Biyografisi

Bora Duran Kimdir ?

Bora Duran, 23 Mart 1978 yılında doğdu. Bora Duran’ın müzikle yakınlaşması, ortaokul yıllarında, gitarı ile birlikte farklı gruplarla tanışarak başlamıştır. 1995 yılında Ege Üniversitesi Devlet Türk Musikisi Konservatuarı’na girip, klasik kemençe eğitimine başlayana dek, bu gruplarla çalışmalarını sürdürmüştür. 2001 yılına kadar İzmir’de bir çok mekanda müzikle uğraşmıştır. Öte yandan, Türk – Yunan Dostluk Derneği ile işbirliği içerisinde, müziğini ülke dışına da taşımıştır.

Daha sonraları müziğini paylaşıp geliştirmek adına İstanbul’a geldiği yıllarda Vedat Sakman ile tanışmıştır. Stüdyo Sakman’da Selçuk Yöntem’in “Şiir Niye?” adlı albüm çalışmasında görev almıştır. İlk demo albüm hazırlıklarına da bu stüdyoda başlamıştır. Bora Duran, Ezginin Günlüğü grubuyla “Dargın mıyız?” albümünün kayıtlarında birlikte çalışmış ve Grup ile birlikte birçok projede daha yer almıştır.

Aranjör Yıldıray Gürgen ile birçok albüm projesinde klasik kemençe, gitar, perdesiz gitar ve sesiyle görev alan Bora Duran, bu çalışmalardan biri olan Yılmaz Erdoğan’ın şiir albümünün oluşum sürecinde BKM ile tanışmıştır. Bu tanışma sonrasında, Deniz Erdoğan ile birlikte BKM Mutfak ve “Çok Güzel Hareketler Bunlar” ekibinin canlı müzik ve tv program müzik sorumluluğunu yürütmüş ve “Organize İşler” film müzikleri projesinde yer almıştır.

Aynı dönemde sözü ve müziği kendine ait olan “Gül Senin Tenin” adlı şarkısını Mahsun Kırmızıgül seslendirmiştir. Ortaklarıyla beraber 2006 yılında Moda’da kurmuş oldukları Harem’s Production’da, kendi albüm çalışmalarını hızlandırmış; söz, müzik ve aranjeleri kendisine ait olan 9 şarkılık ilk albümünü tamamlamıştır. Bora Duran 2011 yılında çıkardığı “Her Sabah” adlı albümünde, 2005 yılında Mahsun Kırmızıgül’ün seslendirdiği; kendisine ait olan “Gül Senin Tenin” şarkısını yeniden yorumlamıştır.Ayrıca albümde bir Fikret Kızılok klasiği “Bir Harmanım Bu Akşam” şarkısını yeniden yorumlamıştır. Sözü müzigi ve düzenlemesi kendisine ait son çalışması “Sen De Gidersen” adlı single ın Çıkış Tarihi: Ekim 2012 dir.

Bora Duran Menajeri Kim

Bora Duran Klibi izle

Bora Duran İletişim Bilgileri ; 0532 206 59 59 – 0532 404 66 63

Bora Duran İletişim, Bora Duran İletişim Bilgileri, Bora Duran Menejer, Bora Duran Menejeri, Bora Duran Menejerlik, Bora Duran Menajer,Bora Duran Menajeri, Bora Duran Menajerlik, Bora Duran Resmi, Bora Duran Resmi Menejer, Bora Duran Resmi Menejeri, Bora Duran Resmi Menejerlik, Bora Duran Resmi Menajer, Bora Duran Resmi Menajeri, Bora Duran Resmi Menajerlik, Bora Duran Resmi Menajeri Kim, Bora Duran Resmi Menejeri Kim, Bora Duran Resmi Site, Bora Duran Resmi Sitesi, Bora Duran Telefon, Bora Duran Telefonu, Bora Duran Telefon Numarası, Bora Duran Konser, Bora Duran Konseri, Bora Duran Konserleri, Bora Duran KonserTakvimi,Bora Duran Konser Fiyatı, Bora Duran Konser Ücreti, Bora Duran Konser Bedeli, Bora Duran Düğün Ücreti, Bora Duran Düğün Fiyatı,Bora Duran Düğün Kaşesi, Bora Duran Düğün Organizasyonu, Bora Duran Biyografi, Bora Duran Hayatı, Bora Duran Klip, Bora Duran Klipleri, Bora Duran Şarkıları, Bora Duran Videoları, Bora Duran Resimleri, Bora Duran Fotoğrafları, Bora Duran Kaşe, Bora Duran Kaşesi

Bizi Arayın
Konum Bilgilerimiz