Burcu Güneş Biyografisi

Burcu Güneş kimdir

Müzisyen olan babası Ali Güneş ve Bige Özkan‘ın tek kızı olan Burcu Güneş İzmir Alsancak‘ta dünyaya geldi.

Babasının müzikle dolu olan dünyasında küçücük bir çocukken bile heran evdeki veya babasının çalıştığı yerlerdeki müzik provalarında var olabilecek pek çok şeye iştirak ederek ileride kendisinin de bu yolu seçeceğini göstermeye başlamıştı.

Sürpriz sayılmayacak ilk sahne deneyimine babasına vokal yaparak başladı. 13 yaşında İzmir’den Antalya‘ya taşındıklarında profesyonel sahne çalışmalarına ilk adımını atmış oldu. Bir süre sonra babası ile kurdukları Dio, Trio ve orkestralarla, büyük otellerde ve tatil köylerinde jazz ve pop müzik şarkıları söyleyerek, okulunuda ihmal etmeyen Burcu kendisini gerçek anlamda müzikle iç içe yetiştirmeye devam etti. Bu sırada ilk şan derslerini ve müzik eğitimini almaya başladı.

İlkokul ikinci sınıfta iken, annesi ve babası boşandıklarında, babasında kalan Burcu, yıllarca annesine duyduğu a 18 yaşına gelince İzmir’de onunla yaşamaya başladı. Aynı yıllarda İzmir 9 Eylül Devlet Konservatuar Müdürü Prof. Müfit Bayraşa‘dan şan, artikülasyon ve solfej dersleri alarak kendini geliştirdi.

İzmir’in büyük otellerinde ve jazz klüplerinde çalışırken bir yandan Müfit Bayraşa ile çeşitli festivallere ve müzik yarışmalarına katıldı. Bu sırada tanıştığı bir müzisyen arkadaşıyla ortak beste ve söz çalışmalarının bulunduğu bir demo kaset hazırladı. 1998 yılında Raks Marş Müzik şirketine yollanmış deneme kaset Garo Mafyan, Koral Sarıtaş ve Galip Kayıhan tarafından dinlenince, hemen İstanbul’a davet edildi. Böylece ilk albüm çalışması olan “Aşk Yarası” ortaya çıkmış oldu.

Daha sonra “Tılsım” Albümü ile sevenleriyle buluşan Güneş,albüm öncesi yoğun çalışma temposu ile müzik dünyasına başarılı bir albüm sundu.
2004 senesinde “Ay Şahit” albümünü hazırlayan Güneş aynı ismi taşıyan şarkı ile uzun süre müzik listelerinin üst sıralarında yer aldı.

Burcu Güneş Menajeri Kim

Burcu Güneş Klip İzle

Burcu Güneş İletişim Bilgileri ; 0532 206 59 59 – 0532 404 66 63

Burcu Güneş İletişim, Burcu Güneş İletişim Bilgileri, Burcu Güneş Menejer, Burcu Güneş Menejeri, Burcu Güneş Menejerlik, Burcu Güneş Menajer,Burcu Güneş Menajeri, Burcu Güneş Menajerlik, Burcu Güneş Resmi, Burcu Güneş Resmi Menejer, Burcu Güneş Resmi Menejeri, Burcu Güneş Resmi Menejerlik, Burcu Güneş Resmi Menajer, Burcu Güneş Resmi Menajeri, Burcu Güneş Resmi Menajerlik, Burcu Güneş Resmi Menajeri Kim, Burcu Güneş Resmi Menejeri Kim, Burcu Güneş Resmi Site, Burcu Güneş Resmi Sitesi, Burcu Güneş Telefon, Burcu Güneş Telefonu, Burcu Güneş Telefon Numarası, Burcu Güneş Konser, Burcu Güneş Konseri, Burcu Güneş Konserleri, Burcu Güneş KonserTakvimi,Burcu Güneş Konser Fiyatı, Burcu Güneş Konser Ücreti, Burcu Güneş Konser Bedeli, Burcu Güneş Düğün Ücreti, Burcu Güneş Düğün Fiyatı,Burcu Güneş Düğün Kaşesi, Burcu Güneş Düğün Organizasyonu, Burcu Güneş Biyografi, Burcu Güneş Hayatı, Burcu Güneş Klip, Burcu Güneş Klipleri, Burcu Güneş Şarkıları, Burcu Güneş Videoları, Burcu Güneş Resimleri, Burcu Güneş Fotoğrafları, Burcu Güneş Kaşe, Burcu Güneş Kaşesi

Bizi Arayın
Konum Bilgilerimiz