Emre Kaya Biyografisi

Emre Kaya kimdir,

Emre Kaya, 15 Aralık 1985 yılında İzmir‘de doğmuştur. Asıl ismi Emre Gülkaya‘dır. Çok mutlu bir çocukluk geçirmiştir. Ankara‘da büyüdü. Dayısının ona henüz 3 yaşındayken hediye ettiği cura bağlama ile müzikle tanışmış oldu.

Müzik ile 6 yaşında cura çalarak tanışan Emre Kaya, bağlama, keman, gitar ve klarnet çalabiliyor.
Murat Dalkılıç, Bengü, Zeynep Dizdar, Niran Ünsal gibi isimlerle çalışmıştır. 2009 yılında “Sana Güvenmiyorum” adlı parçasıyla Radyo Üst Kurulunun vermiş olduğu “yılın en iyi bestecisi” ödülüne layık görüldü.

Sözü ve müziği kendisine ait olan “Toz” isimli başarılı single’ı ile uzun süre müzik listelerinin başında yer aldı.Ocak 2013’te müzikseverlerle buluşan “Teşekkür Ederim” adlı albümünün ilk klibi albümle aynı adı taşıyan “Teşekkür Ederim” adlı parçaya çekildi ve şarkı sosyal medyada tıklanma rekoru kırdı. 2013 yılında bu şarkı ile Altın Kelebek‘ten “Yılın En İyi Çıkış Yapan Sanatçısı” ödülünü de aldı.

Müziğin yanı sıra yüzücülük, otomobil ve motor sporları konusunda da iddialı olan Emre’nin birçok birinciliği bulunuyor.

Emre Kaya Menajeri Kim

Emre Kaya Klip İzle

Emre Kaya İletişim Bilgileri ; 0532 206 59 59 – 0532 404 66 63

Emra Kaya İletişim, Emra Kaya İletişim Bilgileri, Emra Kaya Menejer, Emra Kaya Menejeri, Emra Kaya Menejerlik, Emra Kaya Menajer,Emra Kaya Menajeri, Emra Kaya Menajerlik, Emra Kaya Resmi, Emra Kaya Resmi Menejer, Emra Kaya Resmi Menejeri, Emra Kaya Resmi Menejerlik, Emra Kaya Resmi Menajer, Emra Kaya Resmi Menajeri, Emra Kaya Resmi Menajerlik, Emra Kaya Resmi Menajeri Kim, Emra Kaya Resmi Menejeri Kim, Emra Kaya Resmi Site, Emra Kaya Resmi Sitesi, Emra Kaya Telefon, Emra Kaya Telefonu, Emra Kaya Telefon Numarası, Emra Kaya Konser, Emra Kaya Konseri, Emra Kaya Konserleri, Emra Kaya KonserTakvimi,Emra Kaya Konser Fiyatı, Emra Kaya Konser Ücreti, Emra Kaya Konser Bedeli, Emra Kaya Düğün Ücreti, Emra Kaya Düğün Fiyatı,Emra Kaya Düğün Kaşesi, Emra Kaya Düğün Organizasyonu, Emra Kaya Biyografi, Emra Kaya Hayatı, Emra Kaya Klip, Emra Kaya Klipleri, Emra Kaya Şarkıları, Emra Kaya Videoları, Emra Kaya Resimleri, Emra Kaya Fotoğrafları, Emra Kaya Kaşe, Emra Kaya Kaşesi

Bizi Arayın
Konum Bilgilerimiz