Haktan Canevi Biyografisi

Haktan Canevi Kimdir 

Şarkıcı olan Haktan Canevi tanımayanlar için bilgilerini hayatını sizinle paylaşıyorum meleklerim…Doğrusu bende tanımıyorum bu sayede tanımış olacağım…İşte sizinle onun sevilen şarkılarından birinin sözlerini paylaşıyorum….

14 Kasım 1973 doğumlu Haktan, İzmir’de hayatının büyük bölümünü geçirdi. İzmir doğumlu olan sanatçının annesi keman sanatçısı, babası kanun sanatçısıydı. Sanatçı bir ailenin tek oğludur.

Müziğe küçük yaşlarda annesi ve babası ayrıldıktan sonra başladığını belirten Haktan, müziğin bir yaşam parçası olduğunu belirtmekte. Yirmi senedir sahnede olan ve içinden geldiği şekilde, yaşadığı gibi yorumlamaktadır.
İlk albümünde en büyük destekçisi eşi oldu. İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü mezunu olan eşi, aynı zamanda basın danışmanlığını ve imagemakerlığını yapmaktadır.
“Haktan Yorumlar” albümünü değişik tarzlarda oluşturduğu bir albüm olarak nitelendirmektedir.

Haktan Menajeri Kim

Haktan Klip İzle

Haktan İletişim Bilgileri ; 0532 206 59 59 – 0532 404 66 63

Haktan İletişim, Haktan İletişim Bilgileri, Haktan Menejer, Haktan Menejeri, Haktan Menejerlik, Haktan Menajer,Haktan Menajeri, Haktan Menajerlik, Haktan Resmi, Haktan Resmi Menejer, Haktan Resmi Menejeri, Haktan Resmi Menejerlik, Haktan Resmi Menajer, Haktan Resmi Menajeri, Haktan Resmi Menajerlik, Haktan Resmi Menajeri Kim, Haktan Resmi Menejeri Kim, Haktan Resmi Site, Haktan Resmi Sitesi, Haktan Telefon, Haktan Telefonu, Haktan Telefon Numarası, Haktan Konser, Haktan Konseri, Haktan Konserleri, Haktan KonserTakvimi,Haktan Konser Fiyatı, Haktan Konser Ücreti, Haktan Konser Bedeli, Haktan Düğün Ücreti, Haktan Düğün Fiyatı,Haktan Düğün Kaşesi, Haktan Düğün Organizasyonu, Haktan Biyografi, Haktan Hayatı, Haktan Klip, Haktan Klipleri, Haktan Şarkıları, Haktan Videoları, Haktan Resimleri, Haktan Fotoğrafları, Haktan Kaşe, Haktan Kaşesi

Bizi Arayın
Konum Bilgilerimiz