Halil Sezai Biyografisi

Halil Sezai kimdir,

Halil Sezai Paracıkoğlu, 16 Ağustos 1979 da Eskişehir’de doğdu. Babası eski bas gitarcı sonra da muhasebecilık yapmış, annesi Nurten Paracıkoğlu da öğretmenmiş. Mahallesindeki ilkokul ve orta okuldan sonra liseyi Eskişehir Atatürk Lisesinde tamamlayan Halil Sezai Paracıklıoğlu, Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet konservatuarı mezunudur. Sinema ve tiyatro oyuncusu, şarkıcı, söz yazarı ve bestecidir. İlk bestesini 15 yaşındayken yaptı.

Halil Sezai Paracıkoğlu’nun En Çok Bilinen Şarkıları , Paramparça,İsyan,Ağlamışız, Sen ve Ben, Olsun, Hayalimin Ortasında, Sonbahar, Seni Beklemek, Esme, Sevda Tanrıçası, Yanıma Gel, Aşk Yasak Ağlıyor, Fırtına, Bir Rüzgar Esti, Üşürken, İsyan ve İncir Reçeli’nde Söylediği Duman şarkısıdır.

İlk albümü olan “Seni Beklerken”, Dokuz Sekiz Müzik etiketiyle 21 Kasım 2011′de yayınlandı. Ayrıca 2012 yılında “Seni Beklerken” adlı albümü ile büyük başarı yakalayan sanatçının bir anda sosyal medyada en çok konuşulan isim haline gelmiştir. “Seni Beklerken” albümünde Paramparça, Fırtına, Sonbahar, İsyan, Duman, Sevda Tanrıças müziklerin birçoğu kendine ait olan eserleri yer almaktadır.

Daha önce de, Ferhat Göçer‘e, Melih Ünen‘e, Özcan Deniz‘e şarkı vermiş.

Duygu Paracıkoğlu adında kendisinden 2 yıl 3 gün küçük oyuncu bir kızkardeşi var.

Halil Sezai, hayvan sevgisiyle de tanınır. Kendisinin Paspas adında sevimli bir kedisi var.

Tiyatro oyunları ve filmleri:

Sevgili Dünürüm : Cem 2005
Ihlamurlar Altında: Murat 2005
Ankara Devlet Konservatuvarı 2007
Kader : Levent 2007
Kahve Bahane : Muhsin 2009
Yapma Diyorum : Sağlıkçı Tezcan 2009
Türkan dizisi : İsmail 2011
Badem grubunun Kalpsiz ve Bulutsuzluk Özlemi’nin Rüzgar kliplerinde rol almıştır.
11 şubat 2011 de gösterime giren İncir Reçeli adlı Sinema Filminde Başrol oynamıştır.

Halil Sezai Menajeri Kim

Halil Sezai Klip İzle

Halil Sezai İletişim Bilgileri ; 0532 206 59 59 – 0532 404 66 63

Halil Sezai İletişim, Halil Sezai İletişim Bilgileri, Halil Sezai Menejer, Halil Sezai Menejeri, Halil Sezai Menejerlik, Halil Sezai Menajer,Halil Sezai Menajeri, Halil Sezai Menajerlik, Halil Sezai Resmi, Halil Sezai Resmi Menejer, Halil Sezai Resmi Menejeri, Halil Sezai Resmi Menejerlik, Halil Sezai Resmi Menajer, Halil Sezai Resmi Menajeri, Halil Sezai Resmi Menajerlik, Halil Sezai Resmi Menajeri Kim, Halil Sezai Resmi Menejeri Kim, Halil Sezai Resmi Site, Halil Sezai Resmi Sitesi, Halil Sezai Telefon, Halil Sezai Telefonu, Halil Sezai Telefon Numarası, Halil Sezai Konser, Halil Sezai Konseri, Halil Sezai Konserleri, Halil Sezai KonserTakvimi,Halil Sezai Konser Fiyatı, Halil Sezai Konser Ücreti, Halil Sezai Konser Bedeli, Halil Sezai Düğün Ücreti, Halil Sezai Düğün Fiyatı,Halil Sezai Düğün Kaşesi, Halil Sezai Düğün Organizasyonu, Halil Sezai Biyografi, Halil Sezai Hayatı, Halil Sezai Klip, Halil Sezai Klipleri, Halil Sezai Şarkıları, Halil Sezai Videoları, Halil Sezai Resimleri, Halil Sezai Fotoğrafları, Halil Sezai Kaşe, Halil Sezai Kaşesi

Bizi Arayın
Konum Bilgilerimiz