Kıraç Biyografisi

Kıraç kimdir, 

Tufan Kıraç 1972 Yılında Kahramanmaraş’da doğdu. Öğretmen olan babasının görevi nedeniyle 10 yaşına dek Kahramanmaraş ve köylerinde yaşadı. 1982 yılında babasının tayini çıkınca ailesiyle İstanbul’a yerleşti ve eğitimine İstanbul’da devam etti.

Küçük yaşlardan itibaren müziğe karşı ilgi duyan Kıraç’a ilk desteği bağlama çalan babası verdi. Bağlama ile müziğe başlayan Kıraç’a ikinci büyük destek lisedeki müzik öğretmeni Refik Köksal’dan geldi. Müziğe olan ilgisini ve yeteneğini gören Refik Köksal Kıraç’a ilk gitarını hediye etti.

1990 Yılında liseyi bitirdikten sonra üniversite sınavlarına girerek Marmara Üniversitesi Atatürk Eğitim Fakültesi Müzik Öğretmenliği bölümünü kazandı. Öğrencilik yıllarında Taksim, Harbiye, Kadıköy’deki barlarda çalışmaya başladı. Lise yıllarında ilk beste ve söz çalışmalarını yapan Kıraç 1996 yılına geldiğinde ilk albümü için çalışmalara başladı. Kıraç’ın ilk albümü Deli Düş 1998 yılı Mayıs ayında çıktı.

Birinci albümüyle Rock münde saygın ve sağlam bir yer edinen Kıraç 2000 yılının ilk günlerinde ikinci albümü Bir Garip Aşk Bestesi ile bir anda yüz binlerin beğenisini kazandı.

“Bir garip aşk bestesi” albümünün müzikseverlerle buluşmasının ardından üçüncü solo albümünün repertuar çalışmalarına başlayan Kıraç’ın bu arada Funda Arar’la birlikte 2001 Şubat ayında Sevgiliye adını verdikleri mini düet albümü çıktı. Ağırlıklı olarak Kıraç şarkılarından oluşan 3. solo albümü Zaman albümünde söz ve müziği İskender Doğan’a ait “Kan ve Gül” Aşık Veysel’den “Derdimi Söylesem” ve iki de anonim türkü yer alıyor.

Kıraç Menajeri Kim

Kıraç Klip İzle

Kıraç İletişim Bilgileri ; 0532 206 59 59 – 0532 404 66 63

Kıraç İletişim, Kıraç İletişim Bilgileri, Kıraç Menejer, Kıraç Menejeri, Kıraç Menejerlik, Kıraç Menajer,Kıraç Menajeri, Kıraç Menajerlik, Kıraç Resmi, Kıraç Resmi Menejer, Kıraç Resmi Menejeri, Kıraç Resmi Menejerlik, Kıraç Resmi Menajer, Kıraç Resmi Menajeri, Kıraç Resmi Menajerlik, Kıraç Resmi Menajeri Kim, Kıraç Resmi Menejeri Kim, Kıraç Resmi Site, Kıraç Resmi Sitesi, Kıraç Telefon, Kıraç Telefonu, Kıraç Telefon Numarası, Kıraç Konser, Kıraç Konseri, Kıraç Konserleri, Kıraç KonserTakvimi,Kıraç Konser Fiyatı, Kıraç Konser Ücreti, Kıraç Konser Bedeli, Kıraç Düğün Ücreti, Kıraç Düğün Fiyatı,Kıraç Düğün Kaşesi, Kıraç Düğün Organizasyonu, Kıraç Biyografi, Kıraç Hayatı, Kıraç Klip, Kıraç Klipleri, Kıraç Şarkıları, Kıraç Videoları, Kıraç Resimleri, Kıraç Fotoğrafları, Kıraç Kaşe, Kıraç Kaşesi

Bizi Arayın
Konum Bilgilerimiz