Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

NİRAN ÜNSAL KİMDİR ?

9 sene önce
48 izlenme
Favorilerime Ekle
Favorilerimden Çıkar
Lütfen bekleyiniz...
Geniş Ekran Dar Ekran

Niran Ünsal Menajeri İletişim ; 0532 206 59 59 

Niran Ünsal Biyografisi

Gerçek adı Fatma Uludan Canevi olan başarılı şarkıcı Niran Ünsal adıyla biliniyor. 13 Ağustos 1976 tarihinde İzmir’de doğan Niran Ünsal, sanatçı bir ailenin kızıdır. Niran Ünsal’ın annesi TRT İzmir Radyosu keman ve ses sanatçısı Nursal Ünsal’dır. Niran Ünsal’ın babası ise kanun sanatçısı Ahmet Canevi’dir.

Müziğe yeteneği ailesi tarafından keşfedilen Niran Ünsal 8 yaşında İzmir TRT Çocuk Korosu’nda şarkı söylemeye başladı. İlerleyen yaşlarında ise TRT İzmir Gençlik korosunda görev aldı. TRT bünyesinde müzik hayatını devam ettiren Ünsal uzun yıllar boyunca TRT İzmir Radyosu’nda ses sanatçılığı yaptı. Türk Sanat Müziği Korosu sınavlarını kazanmasına rağmen tercihini pop müzikten yana kullandı. Pop müzik isteği nedeniyle korodan ayrılarak sahnelere çıktı.
Sahne çalışmalarını sürdürdüğü sırada İzmir’de radyo programı yapmaya başlayan Niran Ünsal, hayatının teklifiyle karşılaştı. İzmir Devlet Konservatuvarı Şan Bölümü Öğretim Üyesi Müfit Bayraşa’nın teklifi üzerine Pop Show 94 yarışmasına katıldı. Müfit Bayraşa’nın Serseri Mayın bestesiyle yarışmada birinci oldu ve S Müzik’le albüm anlaşması imzaladı.

Niran Ünsal İletişim Bilgileri ; 0532 206 59 59 – 0532 404 66 63

13 Ağustos 1996 yılında Niran Ünsal ilk albümü Haktan’ı çıkarttı. Albümde güzel şarkıcı Garo Mafyan ve Selim Çaldıran gibi önemli isimlerle çalışma fırsatına erişti. Albümün çıkış şarkısı olan Haktan’ın klibi Deniz Akel’in imzasıyla piyasaya sürüldü. Haktan albümünde Niran Ünsal Faruk Nafız Çamlıbel’in şiirinden bestelenen “İntizar” şarkısını seslendirdi. Sahne çalışmalarını hızlandıran Niran Ünsal ünlü isimler için besteler yapmaya başladı. Niran Ünsal şarkıları arasında; İtiraf Ediyorum, Gönül Hancım, Peşinde Ahım Var, Yasak Bir Düş ve Tövbekar yerini aldı.
Niran Ünsal albümleri ise; Şarkılara Tutundum, Göçebe, İyi Niyetlerim, Sesler ve İzler, Bir Avaz Bir Saz, İnce Ayar, Ok ve Nü Club& By Şorşi olarak bilinir.

Sanat çalışmalarıyla beğeni toplamayı başaran Niran Ünsal evlilikleriyle de magazin gündeminde yerini aldı. 5 kez nikah masasına oturan Niran Ünsal 4 çocuk annesidir. İlk evliliğini Kaan Canbağ ile yapan Niran Ünsal’ın kızı Hande dünyaya geldi. İkinci evliliğini ise Niran Ünsal oyuncu Peker Açıkalın’la yaptı ve ikilinin Narin Şeker adında bir kızları oldu. Üçüncü evliliğini Selçuk Soğukçay ile yapan ünlü şarkıcı kısa süre içerisinde boşanma kararı aldı. Dördüncü evliliğini Oğuz Türküsev ile yapan Niran Ünsal bu sefer de istediği mutluluğa erişemedi. Beşinci evliliğini İbrahim Gugu ile yapan ünlü sanatçının Lidya ve Riva adını verdiği iki çocuğu daha hayata merhaba dedi. Niran Ünsal çocukları ile yakından ilgilendiğini her fırsatta belirtmeyi ihmal etmiyor

Muharrem Yıldırım Music Production Menajerlik & Organizasyon Hizmetleri
1993’den Bugüne Hizmetinizdeyiz
İletişim Bilgilerimiz
Genel Koordinatör: Muharrem Yıldırım : 0532 206 59 59
Merkez Ofis iletişim Bilgileri : 0216 378 59 59
Asistan İletişim Gsm : 0532 404 66 63 – 0532 460 15 97 

Yenişehir, Bakü Cd. 19 / A, 34912 Pendik/İstanbul
Mail:mymenajerlik@gmail.com
Web Sitelerimiz
https://muharremyildirim.com/
https://mymenajerlik.com/
https://www.mysanatcifiyatlari.com/
Resmi Instagram Hesablarımız @mymenajerlik @muharremyildirimofficial

Muharrem Yıldırım
Kanalda toplam 780 adet video bulunuyor.
SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.