Orhan Hakalmaz Biyografisi

Orhan Hakalmaz Kimdir ?

Bayburt kökenli olan Orhan Hakalmaz, 10 Kasım 1964’de Samsun’da doğdu.

Müziğe olan ilgisi çok küçük yaşlarda başladı ve 6 yaşında bağlama çalarak sanat hayatına başladı. İlkokulu Samsun’da okuyan sanatçı, sekiz yaşında katıldığı Karadeniz Altınses Yarışmasında birinci oldu. On iki yaşında da İstanbul Radyosu amatör ses sanatçılığını kazandı ve bant yapma izni verildi. Bir çok kez TRT İstanbul Radyosunda “Çocuk Saati” adlı programa katılıp türkü söyleyip, bağlama çaldı. 1977 yılında İTÜ Türk Müziği Devlet Konservatuarı giriş imtihanlarını kazanarak öğrenimine başladı. Konservatuarda Nida Tüfekçi’nin öğrencisiydi. Aynı zamanda TRT İstanbul Radyosunda akitli sanatçı olarak göreve başladı. Yaklaşık iki sene çalıştı.

1988 yılında on bir senelik eğitimini bitirip mezun oldu ve aynı yıl İTÜ Türk Müziği Devlet Konservatuarı’nda öğretim görevlisi olarak göreve başladı. 1991 yılında İTÜ Sosyal Bilimler Enstitüsü THM Alanında yüksek lisans yaptı ve tez olarak “Ege Bölgesi Ağır Zeybeklerin İncelenmesi” adlı çalışmayı sundu. 1994 yılında İTÜ Türk Müziği Devlet Konservatuarı Korosunda şef yardımcılığı, daha sonra şeflik yaptı. TRT Radyosunun ve Devlet Konservatuarı’nın T.H.M. konserlerinde solist, korist ve bağlama sanatçısı olarak yer aldı. 2000 yılında İTÜ Türk Müziği Devlet Konservatuarı’ndaki görevinden ayrıldı.

Halen albüm ve konser çalışmalarına devam eden sanatçı, sırasıyla Gönlüm , Kara Tren ,Destegül, Sevilir, Türkü Yolu albümlerini çıkardı. Sinan ve Ezgi adında 2 çocuğu bulunmaktadır.

Orhan Hakalmaz Menajeri Kim

Orhan Hakalmaz Klip İzle

Orhan Hakalmaz İletişim Bilgileri ; 0532 206 59 59 – 0532 404 66 63

Orhan Hakalmaz İletişim, Orhan Hakalmaz İletişim Bilgileri, Orhan Hakalmaz Menejer, Orhan Hakalmaz Menejeri, Orhan Hakalmaz Menejerlik, Orhan Hakalmaz Menajer,Orhan Hakalmaz Menajeri, Orhan Hakalmaz Menajerlik, Orhan Hakalmaz Resmi, Orhan Hakalmaz Resmi Menejer, Orhan Hakalmaz Resmi Menejeri, Orhan Hakalmaz Resmi Menejerlik, Orhan Hakalmaz Resmi Menajer, Orhan Hakalmaz Resmi Menajeri, Orhan Hakalmaz Resmi Menajerlik, Orhan Hakalmaz Resmi Menajeri Kim, Orhan Hakalmaz Resmi Menejeri Kim, Orhan Hakalmaz Resmi Site, Orhan Hakalmaz Resmi Sitesi, Orhan Hakalmaz Telefon, Orhan Hakalmaz Telefonu, Orhan Hakalmaz Telefon Numarası, Orhan Hakalmaz Konser, Orhan Hakalmaz Konseri, Orhan Hakalmaz Konserleri, Orhan Hakalmaz KonserTakvimi,Orhan Hakalmaz Konser Fiyatı, Orhan Hakalmaz Konser Ücreti, Orhan Hakalmaz Konser Bedeli, Orhan Hakalmaz Düğün Ücreti, Orhan Hakalmaz Düğün Fiyatı,Orhan Hakalmaz Düğün Kaşesi, Orhan Hakalmaz Düğün Organizasyonu, Orhan Hakalmaz Biyografi, Orhan Hakalmaz Hayatı, Orhan Hakalmaz Klip, Orhan Hakalmaz Klipleri, Orhan Hakalmaz Şarkıları, Orhan Hakalmaz Videoları, Orhan Hakalmaz Resimleri, Orhan Hakalmaz Fotoğrafları, Orhan Hakalmaz Kaşe, Orhan Hakalmaz Kaşesi

Bizi Arayın
Konum Bilgilerimiz