Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Hizmetlerimiz

”Başarı sizden üç şey ister: Güven, Dürüstlük ve Saygı”…

Hizmetlerimiz

Sanatçı Menajerliği

Sanatsal üretim süreci başlı başına zor ve uzun bir süreçtir. Ortaya çıkan ürünün kalitesi her zaman başarıyı beraberinde getirmez. Sanatçı menajeri bu noktada devreye girer: Sanatçı menajerliği sanatçıya özgü stratejinin belirlenmesi ve uygulanması, sanatçı için yeni fırsatlar yaratılması, sanatçının bilinirliğinin artması, fiyat politikalarının belirlenmesi, Ortaya çıkan ürünün mükemmelleştirilmesi ve doğru kanallar aracılığıyla

sanatseverlerle buluşturulması, hatta bazı durumlarda sanatçıların kişisel yaşamlarının düzene sokulması gibi birçok uğraşı içinde barındıran çok yönlü ve kapsamlı bir iştir. Sanatçı menajeri sanatçının bir nevi yaşam koçudur. Bu bağlamda sanatçı menajerinin sektörle ve sanatla ilgili yeterli donanıma sahip olması beklenir.

Sanatçının başarıya ulaşması için yapım şirketi, dağıtım şirketi, halkla ilişkiler, reklam ve medya ajansları gibi birçok kuruluş birarada çalışır. Sanatçı menajeri bu kuruluşlar arasındaki koordinasyonu eksiksiz şekilde sağlar.

Muharrem YILDIRIM Music Production “sanatçı menajerliği” hizmetiyle kariyeriniz için ihtiyaç duyduğunuz her şeyi sizin adınıza planlayıp, yönetir; size yalnız üretmek kalır.

 

Booking

İster Olimpiyat açılışı için canlı bir sahne gösterisi düşünün ister arkadaşlar arasında bir ev partisi planlayın sanatçı temini için profesyonel yardım almanız gerekecektir.

Muharrem Yıldırım geniş çalışma ağı sayesinde çalışmak istediğiniz sanatçıyı size en uygun fiyatla temin eder. Sanatçının tüm ihtiyaçlarıyla birebir ilgilenir. Road menajerliğini üstlenir. etkinlik ajandasını takip ederek sanatçının ve ekibinin doğru zamanda doğru yerde olmasını sağlar. Sanatçının ulaşımı, konaklaması ve özel ihtiyaçları ile yakından ilgilenerek sanatçının performansını etkileyecek her tür dezavantajı ortadan kaldırır.

Etkinliğinizin büyüklüğü ve kapsamı ne olursa olsun son dakika sürprizleriyle karşılaşmak en basit haliyle can sıkabilir. Bu noktada Muharrem YILDIRIM Music Production talep ettiğiniz sanatçının performansını organize eder; taraflar arasındaki anlaşmaları müzakere eder; gösteriler için uygun teknik düzenlemeleri yapar ve talep doğrultusunda konaklama, ulaşım ve promosyon çalışmalarını sizin için planlayarak etkinliğinizi güvence altına alır. Böylelikle kötü sürprizlerle karşılaşmadan etkinliğinizin tadını çıkarırsınız.

Organizasyon
Muharrem YILDIRIM Music Production sizlerin talebi doğrultusunda konser, tiyatro, toplantı, lansman, gala gecesi, bayi toplantısı, panel, açılış töreni, üniversite şenliği, festival, sosyal sorumluluk, kongre, fuar, belediye etkinliği gibi organizasyonları planlar ve uygular. Teknik ekipman, dekor, ulusal/yerel sanatçı temini, sunucu temini, ulaşım, nakliye, konaklama gibi organizasyonun gerçekleştirilmesinde ihtiyaç duyulabilecek her türlü detayı -organizasyonun sorunsuz işlemesini sağlayacak şekilde- tasarlar ve temin eder.

Belediye Organizasyonları
Muharrem YILDIRIM Music Production Sanat belediyelerin düzenlediği özel gün etkinliklerini, Ramazan Ayı şenliklerini, festivalleri, halk konserlerini A’dan Z’ye planlar ve uygular. Üstlendiği organizasyonlarda edindiği başarı nedeniyle belediyeler tarafından çokça tercih edilir.

Üniversite Şenlikleri
Üniversitelerin bahar şenliklerinde de birbirinden başarılı işlere imza atan Muharrem YILDIRIM Music Production öğrenci birlikleriyle yaptığı çalışmalar sonucunda festivalin öğrencilerin beklentilerine uygun hale gelmesini sağlar. Sanatçı ve sunucu seçiminden teknik konulara, etkinlik takviminin belirlenmesinden sponsor çalışmalarına kadar birçok konuda danışmanlık hizmeti verir.

Konser Organizasyonları
Muharrem YILDIRIM Music Production her tür konser organizasyonunu gerçekleştirebilecek bilgi ve donanıma sahip kadrosu, geniş sanatçı portföyüyle memnuniyet uyandıran konserlere imza atar. Gerçekleştirdiği konser organizasyonlarına sponsor olan kurumların ve kuruluşların doğru kitleye ulaşmalarını sağlayarak marka değerlerinin artmasına yardımcı olur. Bu bağlamda iç/dış mekan farkı gözetmeksizin son teknoloji teknik altyapısı ve geniş organizasyon ağı ile Devlet kurumlarından özel sektöre, belediyelerden üniversitelere tüm kurum ve kuruluşlar için konser hizmeti verir.

Bayi Toplantıları ve Motivasyon Etkinlikleri
Muharrem YILDIRIM Music Production çalışan memnuniyetini gözeten her sektörden şirket için kapsamlı organizasyonlar düzenler. Şirket değerlerini gözeten, çalışanların eğitim/eğlence/motivasyon gibi ihtiyaçlarını eksiksiz şekilde karşılayan bu organizasyonlar şirketlerin organizasyon komitesiyle Muharrem YILDIRIM Music Production’un ortak çalışmaları sonucunda planlanıp uygulanır. Büyük ya da küçük ölçekli konser etkinliklerinden illüzyon etkinliklerine, Ritim workshop’larından Stand-Up gösterilerine, kişisel gelişim eğitimlerinden, spor-piknik aktivitelerine kadar şirketinizin talep ettiği her tür etkinliği organizasyonunuz için başarıyla gerçekleştirir.

Teknik Kurulum
Teknik planlama ve kurulum sahnedeki performansın izleyiciye doğru şekilde aktarılmasında büyük önem taşır. Teknik donanımın kalitesi ve kurulum yapan personelin deneyimi organizasyonunuzu istenmeyen kazalardan koruyarak katılımcıların gösteriyi sağlıklı bir şekilde izlemelerine olanak sağlar.

Muharrem YILDIRIM Music Production etkinlik yapılacak yerin niteliği, katılımcı sayısı, gerçekleştirilecek performansın içeriği gibi değişkenleri doğru şekilde analiz eder ve organizasyonunuz için en uygun teknik ekipmanı belirleyerek Sahne, ses, ışık, truss, led ekran, fuar standı, jimmy Jib, kamera, jeneratör gibi öğelerin kurulumunu ve demontajını gerçekleştirir

Müzik Yapımcılığı Hizmeti
Müzik yapımcılığı bir sanat eseri ortaya koyabilmek için en önemli noktalardan birisidir. Yapımcılığı üstlenilen şarkı, reklam müziği, jingle, film müziği ya da herhangi bir müzik eseri için pek çok evreyi kapsayan genel bir kalıptır. Keza müziğin hayatımızdaki önemine baktığımızda her geçen gün daha kolay ulaşılır bir hal aldığını görebiliyoruz. Müzisyenlerin ise çok daha konforlu bir biçimde ürettikleri eserleri dinleyicileriyle buluşturdukları biliniyor. Bunu yaparken profesyonel bir destek alabilmek için Muharrem YILDIRIM Music Production önemli bir alternatife dönüşüyor.

Çünkü müzik üretim sürecini ele aldığımızda her aşamada size destek veren, ihtiyacınız olan her noktada size çözüm sunabilen bir firmayla karşı karşıya olacaksınız. Bu en başından itibaren sahip olduğunuz bir hikâyeyle bile başlayabilir. Henüz bestesi ve güftesi hazır olmasa da mevcut hikâyenizin dillere pelesenk olacak bir şarkıya dönüşme sürecini adım adım izleyebilirsiniz. Stüdyo ortamına girip kaydetmeden önce profesyonel bir şekilde söz yazımı, söz yazımı sonrasında uzman ekiplerle birlikte şarkı sözleri üzerine yapacağınız tartışmalar ve nihai sonuç sizi memnun edecektir.

Hemen akabinde ise ilgili eseri daha büyük kitlelere eriştirebilmek adına yine profesyonel müzisyenler eşliğinde stüdyoya kapanma vakti gelir. Bu kez etkileyici sözlerinizi daha da ortaya çıkaracak olan, kulağa hitap eden ve müzikal anlamda doğru tekniklerle oluşturulmuş müzik üretim evresine başlanır. Müzik ve söz hizmetlerinden hemen sonra aranje ve prodüksiyon hizmetleriyle birlikte dilerseniz şarkıya video klip çekimi, sosyal medya ve PR çalışmaları ve aynı zamanda dağıtım şirketleriyle platformlarda yayınlama seçeneği sunulmaktadır. Müzik yapımcılığı ürettiğiniz parçayı Netd gibi yayıncı kanallarda da görmenize olanak tanıyan komplike bir hizmettir.

Albümünüz ister dijitalde ister raflarda ister her ikisinde de!
Albüm, Single ya da Maxi-Single’ınızın kayıt, mix ve masteringi tamamlanıp son çıktı haline getirildikten sonra isterseniz basımı yapılmadan sadece dijital dağıtım kanallarında (ttnet müzik, avea müzik, turkcell müzik, fizzy, deezer, itunes) yayınlanır, isterseniz de basımı ve dağıtımı yapılarak hem müzik marketlerde hem de dijital kanallar üzerinden satışı yapılır.

 

Muharrem Yıldırım Music Production Menajerlik & Organizasyon Hizmetleri
1993’den Bugüne Hizmetinizdeyiz
İletişim Bilgilerimiz
Genel Koordinatör: Muharrem Yıldırım : 0532 206 59 59
Merkez Ofis iletişim Bilgileri : 0216 378 59 59
Asistan İletişim Gsm : 0532 404 66 63 – 0532 460 15 97 

Yenişehir, Bakü Cd. 19 / A, 34912 Pendik/İstanbul
Mail:mymenajerlik@gmail.com
Web Sitelerimiz
https://muharremyildirim.com/
https://mymenajerlik.com/
https://www.mysanatcifiyatlari.com/
Resmi Instagram Hesablarımız @mymenajerlik @muharremyildirimofficial