Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

ALİŞAN

3 ay önce
208 izlenme
Favorilerime Ekle
Favorilerimden Çıkar
Lütfen bekleyiniz...
Geniş Ekran Dar Ekran

Alişan Menajeri iletişim 0532 450 72 70 Alişan Menajeri Kimdir? Alişan iletişim 0216 378 59 59 Alişan yoğun bir konser programına sahip olmasıyla birlikte programını düzenleyen Alişan Menajeri ile Muharrem Yıldırım Music Production aracılığıyla iletişime geçebilirsiniz.

Planlamak istediğiniz sanatçı organizasyonları, Düğün,konser, gala gecesi ve muhtelif etkinliklerinizde sahne bütçeleri ve sanatçı menajerliği hakkında bilgi almak için

Muharrem YILDIRIM Music Production Menajerlik ve Organizasyon Hizmetleri

0532 450 72 70 telefon numarası üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

1993’den Bugüne Türkiye’nin En Büyük Güvenilir Organizasyon,Menajerlik Firmalarından Biriyiz..

Bizi Daha Yakından Tanımak İçin Lütfen RERANSLARIMIZI Burayı hemen Tıklayın

Organizasyonlarınız için Temin Edebileceğimiz Booking Anlaşmalı Sanatçı Listemiz için Lütfen Tıklayın

(Bu Sayfa Tanıtım amaçlı Oluşturulmuştur.Fiyatlarımıza ulaşım,Konaklama,Ses Sahne Sistemleri ve Vergiler Dahil Değildir.)

Alişan Kimdir?

Gerçek adı Serkan Burak Tektaş olan sanatçı 2000 yılından beri Alişan sahne ismiyle tanınmaktadır. Aslen Zaza kökenli ve Bingöllü olan Alişan, müzik kariyerine İstanbul Teknik Üniversitesi konservatuar bölümüne girerek başlamıştır fakat 3. Sınıfta devamsızlıktan dolayı okulu bırakmak zorunda kalmıştır. İlk albümü ‘Derdo – Elazığ’ın Güzelleri’ albümünü 1991 yılında çıkartmıştır. İkinci albümü ‘Delimisin Ne’ albümünü 1994 yılında çıkartmıştır. Aşık Oldum’u 18 Nisan 1996 tarihinde Kral Müzik etiketiyle piyasaya çıkardı. Dedesi ve dayısının yakın dostu olan, Prestij Müzik’in ortağı Hilmi Topaloğlu tarafından keşfedilen Alişan, daha sonra firmanın diğer ortağı Mahsun Kırmızıgül’ün de desteğiyle ikinci albümü ‘Sana Bir şey Olmasın’ı 25 Ekim 1997’de piyasaya çıkardı. Albümün çıkış parçası “Kralı Gelse” adlı parçayla müzik dünyasında büyük yankı uyandırdı. 1998 yılında Aynalı Tahir adlı diziyle Televizyon dünyasında yepyeni bir döneme imzasını attı. Üçüncü albümü ‘Var Ya’yı 13 Şubat 1999’da Prestij Müzik etiketiyle piyasaya çıkardı. Alişan, sanatçılık kariyeri boyunca günümüze kadar çeşitli ödül törenlerinde toplamda 17 ödülün sahibi olmuştur.

Şarkıcılık kariyerine devam eden Alişan, günümüze kadar toplamda 18 albüm ve 7 single’ı piyasaya sürmüştür. Şarkıcılığın yanı sıra oyunculuk da yapan sanatçı “Aynalı Tahir”, “Kurt Kapanı” ve “Cennet Mahallesi” gibi 10 yapımda rol almıştır. Sunuculuk kariyerine de birçok program sığdıran Alişan, toplamda 12 programda sunuculuk yapmıştır. “Herşey Dahil” isimli sabah programını Cennet Mahallesi dizisindeki rol arkadaşı Çağla Şikel ile birlikte sunmuştur.

Alişan Konser Bileti Fiyatları

Türk Sanat Müziği, Halk Müziği ve fantezi müzik sanatçısı Alişan konserlerine hız kesmeden devam etmektedir. Birçok festival, etkinlikte yer alan sanatçı çeşitli şehir ve Avrupa ülkelerinde konser vermeye devam ederken konser bileti fiyatları yılın çeşitli zamanlarına göre değişkenlik göstermektedir.

Alişan’ın Menajeri Kimdir?

Konserlerine yoğun bir programla devam eden sanatçı Alişan’ın programı ve etkinlikleri hakkında ki bilgileri menajeri tarafından alabilirsiniz. Alişan’ın etkinlikleri hakkında ki bilgileri sosyal medyadan takip edilebilmektedir. Diğer detaylı bilgiler ve programları hakkında bilgiler için menajeriyle Muharrem Yıldırım Music Production aracılığıyla iletişime geçebilirsiniz.

Alişan Menajer | İletişim 0532 450 72 70

Muharrem Yıldırım Music Production Menajerlik & Organizasyon Hizmetleri
1993’den Bugüne Hizmetinizdeyiz
İletişim Bilgilerimiz
Genel Koordinatör: Muharrem Yıldırım 
Organizasyon sorumlusu Şebnem Yıldırım 0532 450 72 70

Merkez Ofis iletişim Bilgileri : 0216 378 59 59
Yenişehir, Bakü Cd. 19 / A, 34912 Pendik/İstanbul
Mail:mymenajerlik@gmail.com
Web Sitelerimiz
https://muharremyildirim.com/
https://mymenajerlik.com/
https://www.mysanatcifiyatlari.com/
Resmi Instagram Hesablarımız @mymenajerlik @muharremyildirimofficial