Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Kafadar

1 yıl önce
170 izlenme
Favorilerime Ekle
Favorilerimden Çıkar
Lütfen bekleyiniz...
Geniş Ekran Dar Ekran

Kafadar Menajeri iletişim 0532 206 59 59 Kafadar Menajeri Kimdir? Kafadar iletişim 0212 217 59 59 Kafadar yoğun bir konser programına sahip olmasıyla birlikte programını düzenleyen Kafadar Menajeri ile Muharrem Yıldırım Music Production Menajerlik ve Organizasyon aracılığıyla iletişime geçebilirsiniz.

KAFADAR KİMDİR ?

TİMUR ATASEVER
Kafadar grup üyesi solisti Timur Atasever 1974 yılında İstanbul’da doğdu.

İlk, orta ve lise eğitiminin ardından İstanbul Teknik Üniversitesi Türk Musikisi Devlet Konservatuarı Temel Bilimler bölümüne girdi. 19 yaşında başladığı viyolonsel eğitimini sahne deneyimleri ile pekiştirdi.

21 yaşında yaylı grubu ile birlikte albüm kayıtları ve sahnelerde yer aldı. Halen “İstanbul Strings” Yaylı grubunda çellist olarak albüm kayıtlarına devam etmektedir.

Sahnede de Türkiye’nin çok değerli sanatçılarının arkasında yer aldı.

Bunlar arasında Ebru Gündeş, Tarkan, Sezen Aksu, Bülent Ersoy, Ajda Pekkan, İbrahim Tatlıses, Selami Şahin, Şebnem Ferah, Gülşen, Funda Arar, Natasha Atlas gibi çok değerli isimler yer almaktadır.

Halen Ebru Gündeş’in sahnesinde kendisine eşlik etmekten çok büyük keyif almakta ayni zamanda çeşitli albüm kayıtlarında yer almaktadır.

MERT ALP KAFADAR
19 Temmuz 1985’te Karamürsel’de doğdu. Ortaokul ve lise yıllarında güzel sanatlar ve yarı zamanlı İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı’nda flüt eğitimi aldı.

Üniversite yıllarında Yıldız Teknik Üniversitesi Müzik ve Sahne Sanatları bölümünde flüt eğitimine devam ederken misafir öğrenci olarak gittiği Bilgi Üniversitesi Caz Müzik bölümünde caz teorisi ve armonisi üzerine çalıştı. Üniversite yıllarında sahne ve stüdyoda çeşitli sanatçılara klavye, gitar, flüt, klarnet ve saksafonla eşlik etti.

2006 yılından beri dizi, film, reklam müzikleri ve çeşitli sanatçılara albümlerinde aranjörlük ve prodüktörlük yapmaya devam etmektedir.

HÜSEYİN PULANT
2 Ağustos 1982’de İstanbul’da doğdu. Ortaokul, lise ve üniversiteyi İstanbul Teknik Üniversitesi Türk Müziği Devlet Konservatuarı Klarnet bölümünde okudu. Lise yıllarında sahne çalışmalarına başladı.

17 yaşında uzun süren yurt dışı turnesinden sonra Türkiye’de ve Avrupa’da birçok festivalde sahne aldı. Halen televizyon programları, dizi müzikleri ve albüm kayıtlarının yanı sıra sahne çalışmalarına da devam etmektedir.

By Muharrem Yıldırım Music Production Menajerlik & Organizasyon Hizmetleri
1993’den Bugüne Hizmetinizdeyiz

İletişim Bilgilerimiz

Avrupa Yakası Merkez Ofis :   0212 217 59 59
Anadolu Yakası Şube Ofis :      0216 378 59 59
Muharrem Yıldırım :                    0532 206 59 59
Şebnem Döleneken Yıldırım : 0532 450 72 70
Şirket Mobil İletişim :                 0532 404 66 63
                                                                0532 460 15 97

Mail : mymenajerlik@gmail.com
Web Sitelerimiz :
https://muharremyildirim.com/
https://mymenajerlik.com/
https://www.mysanatcifiyatlari.com/
Resmi Instagram Hesablarımız @mymenajerlikofficial @muharremyildirimofficial

SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ