Ekin Uzunlar

Ekin Uzunlar Kimdir ?

Son Bir Kez şarkısı ile gündeme gelen Ekin Uzunlar kimdir? Tam bir kemençe ustası olan bununla birlikte sesiyle herkesi kendine hayran bırakan Ekin Uzunlar kaç yaşındadır ve memleketi neredir? İşte son dönemde çıkardığı şarkıyla bir anda popüler olur ve YouTube’de trendlerden düşmeyen Ekin Uzunlar hayatı

21 ağustos 1991 senesinde dünyaya gözlerini açan Ekin Uzunlar aslen Trabzon Çaykaralıdır. Yaşantısını İstanbul’da sürdüren Ekin’in annesi Trabzonlu babası ise Arnavut kökenlidir. Başarılı şarkıcı Pera güzel sanatlar lisesi tiyatro bölümü mezunudur.

Sekiz yaşından beri kemençe çalan ve kendini günden güne geliştiren Uzunlar, batı müziği ile Karadeniz müziğini harmanlayarak kendi tarzını oluşturmuştur. Müzik kariyerine Teona grubunda kemençe çalarak başlamıştır.

Bununla birlikte Apolas Lermi, Resul Dindar gibi bir çok sanatçının kemençe müziğini Ekin üstlenmiştir. 2012 senesinde beri sosyal medyayı etkin kullanan Ekin Uzunlar özellikle Sinan ve Mustafa Ceceli ile birlikte yer aldığı projenin ardından popülerliğini bir kat daha arttırmıştır.

2016 yılında Alışamadım Gönlüm ve Duy Sesimi şarkılarıyla adeta gönülleri fetheden yakışıklı şarkıcı 2017 yılında Hediye şarkısıyla karşımıza çıkmıştır. Son olarak 2018 yılında söz ve müziği Tuncay Taşkın – Eren Can Maşalacı ait olan Son Bir Kez şarkısını seslendiren Ekin Uzunlar YouTube üzerinden binlerce kişi tarafından dinlenmiştir.

İşte Ekin Uzunlar’ın Çok Konuşulan Son Şarkısı

Ekin Uzunlar - Son Bir Kez

Aramak İçin Tıklayın / 0532 206 59 59
0532 206 59 59
Haritada Bizi Bul