trende
trende
ŞARKILARINIZI KLİPLERİNİZ NETD VE TÜM DİJİTAL PLATFORMLARDA YAYINLIYORUZ
By Muharrem Yıldırım Music Production ise NetD müzik ile sağlamış olduğu anlaşma neticesinde hiçbir aracıya ihtiyaç duymadan video, müzik ve eğlence içeriklerinin dağıtım hizmetini üstleniyoruz. Şarkıların yayınlanabilmesi için gerekli olan tüm prosedürleri profesyonel bir biçimde uyguluyoruz.
TÜMÜNÜ GÖR

Netd Klip Yayınlatma

NetD müzik yayınlama, şarkı, klip yayıncılığı ücreti firmamız bünyesinde yoktur. By Muharrem Yıldırım Music Production şirketimize gelerek ücretsiz DMC Müzik yayını yapabiliriz.

 

Firmamızdan çıkan kliplerimiz için Aşağıdaki resmi tıklayın

NetD Müzik Dağıtım Şirketi By Muharrem Yıldırım Music Production şirketi

NetD, Türkiye’deki en büyük dağıtım şirketi olup müzik yayıncılığı, şarkı ve klip denildiğinde ilk akla gelen isimlerden biridir.

By Muharrem Yıldırım Music Production ise NetD müzik ile sağlamış olduğu anlaşma neticesinde hiçbir aracıya ihtiyaç duymadan video, müzik ve eğlence içeriklerinin dağıtım hizmetini üstleniyoruz. Şarkıların yayınlanabilmesi için gerekli olan tüm prosedürleri profesyonel bir biçimde uyguluyoruz.

Aktif olarak NetD şarkı dağıtım yayınlama hizmetini Türkiye’nin dört bir noktasındaki müzisyenlere sağlayan şirket profesyonel yapısını öne çıkarıyor. Aynı zamanda Türkiye’de yayın ve dağıtım açısından tercih edilebilecek en büyük NetD partner şirketi olarak değerlendiriliyor.


Şarkımı NetD Müzik’te Nasıl Yayınlatabilirim?

Türkiye’nin en büyük Youtube müzik kanalı Netd Müzik‘te şarkı yayınlatmak Netd Müzik Klip Yayınlatmak müzisyenlerin ve şarkıcıların en merak ettiği konular arasında yer alır. İşte 25 milyondan fazla abone sayısı ile Türkiye’nin en geniş kapsamlı Youtube müzik kanalı olan Netd Müzik’te şarkınızı yayınlatmak için yapmanız gerekenler…Netd Klip Yayınlama

Bunun için ilk olarak şarkınızın bir yapım şirketi aracılığıyla çıkması gerekmektedir. Netd Müzik Klip Yayınlama Netd Şarkı Netd Klip Yayınlatmak Nasıl Yapılır Netd müzik yapım firmalarından sağladığı müzik içeriklerinin yayınlandığı bir video klip kanalıdır. By Muharrem Yıldırım Music Company bünyesinde yer alan yapım şirketi By Muharrem Yıldırım Music Production aracılığıyla şarkınızı Netd Müzik kanalında yayınlatmanız oldukça kolaydır.

Netd Klip Yayınlama Fiyatları

NetD müzik platformunda şarkı yayınlatmak için bir dağıtım bayisine ihtiyacınız olacak. ( By Muharrem Yıldırım Music Production ) Kendi resmi sitesinde bunu yapmanız mümkün değil. Müzikonair, NetD müzik partneri olarak şarkınızı yayınlatır. NetD şarkı yayınlama için ve çekilecek klip ve aracılık ücreti vardır.

Şarkım Hangi Platformlarda Yayınlanacak?

NetD şarkı, müik, klip yayınları için en önemli adresin Youtube olduğu biliniyor. Bu kapsamda Youtube ile başlayan dağıtım ise hızlı bir biçimde diğer müzik ve video platformlarında da devam ediyor.

Daha büyük bir dinleyici kitlesine erişmek için sosyal medyanın gücünden de faydalanan By Muharrem Yıldırım Music Production olarak aynı zamanda sanatçının PR çalışmalarına da öncülük ediyoruz.

NetD müzik yayıncılığı yapan firmalar arasında en çok tercih edilen firma olmasında da bunun etkisi büyüktür. Keza yapılan ön PR çalışması sayesinde sanatçının yeni parçasıyla ilgili gündem de oluşturuyoruz.

Profesyonel bir biçimde tanıtım yapılırken bunu sadece sosyal medya hesaplarıyla değil aynı zamanda geleneksel medya aracılığıyla da üst noktalara taşıyabiliyoruz. Televizyon programları, radyo yayınları ve NetD şarkı yayınlama ve paylaşımı yapılmadan önce dinleyiciye ulaşılabilecek her kanaldan gerekli reklam çalışmaları tamamlanıyor.

Platform olarak NetD Youtube üzerinden yayınlanacak olan yeni video klip için aynı zamanda müzik dinleme servislerinin de tamamı lisans kapsamında tutuluyor. Şarkınız Youtube Music, Apple Music, NetD Müzik, Spotify, Muud, Deezer, Fizy ve Amazon Music aplikasyonları üzerinde de lisanslı bir biçimde yerini almış oluyor.

Aynı zamanda NetD müzik yayıncılığı için sadece lisans ve dağıtım ile sınırlı kalmayan hizmetlerden ötürü online ortamda tüm mecralar efektif şekilde kullanılarak PR çalışmaları yapılıyor.

Facebook, Instagram, Twitter ve Tiktok üzerinden de parçanın dinleyicilerle buluşması için gerekli adımlar atılıyor. Bu hayran kitlenize direkt olarak ulaşabilmenizi sağlayan bir unsura dönüşüyor.

Netd Müzik‘te Şarkı Yayınlatmak Ücretli Mi?

NetD Müzik’te şarkınızı yayınlatabilmek için By Muharrem Yıldırım Music Production gibi bir dağıtım bayisine başvurmanız gerekecektir. By Muharrem Yıldırım Music Production, NetD Müzik’in partneri olarak sizin adınıza şarkınızı platforma yükleyebilir. Bu süreçte klip çekimi ve diğer aracılık hizmetleri de sunulabilir. By Muharrem Yıldırım Music Production ile iletişime geçmek ve detayları öğrenmek için resmi web sitesine giderek veya WhatsApp üzerinden iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.

Son derece makul bir fiyatla Netd Müzik kanalında yayınlanan şarkınız milyonlara ulaşabilir ve kısa sürede ciddi dinleyici kitlesi elde etmeniz kaçınılmazdır. Her geçen gün dijital hale gelen müzik dinleme alışkanlıkları, Youtube üzerinden de çeşitli kanallar üzerinden yayınlanmalıdır. Bu sayede farklı tarzları buluşturulmakta ve müzisyenlerin kendilerini tanıtma fırsatı verilmektedir. Netd Müzik üzerinden şarkı yayınlatmak isteyen kişiler By Muharrem Yıldırım Music Production ile çalışarak video kliplerini Netd Müzik aracılığıyla milyonalra ulaştırabilmektedir.

Netd Müzik Aracılığıyla Adınızı Duyurun

Netd Müzik’te şarkı yayınlatmak için By Muharrem Yıldırım Music Production ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Netd Müzik’in iş ortaklarından bir tanesi olan By Muharrem Yıldırım Music Production ile iletişime geçerek, yeteneklerinizi sizi bekleyen yeni dinleyici kitlenizle buluşturabilirsiniz. Öte yandan By Muharrem Yıldırım Music Production aracılığıyla sunulan başarılı PR çalışması ile şarkınız resmi olarak yayınlandığında radyo ve diğer mecraların ilgisini daha fazla çekecektir. Netd Müzik aracılığıyla sanatçı kimliğinizi rahatlıkla duyurabilir ve 25 milyondan fazla abone sayısı olan kanal üzerinden gelirlerinizi artırabilirsiniz.

 

Şarkınızı Türkiye’nin en büyük müzik kanalı Netd Müzik’te yayınlatmak için By Muharrem Yıldırım Music Production ile mymenajerlik@gmail.com e-posta ve 0532 206 59 59 Whatsapp Bilgi Hattı üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Muharrem Yıldırım Music Production Menajerlik & Organizasyon Hizmetleri
1993’den Bugüne Hizmetinizdeyiz

İletişim Bilgilerimiz
Genel Koordinatör: Muharrem Yıldırım : 0532 206 59 59
Merkez Ofis iletişim Bilgileri : 0212 217 59 59 – 0216 378 59 59
Organizasyon sorumlusu Şebnem Yıldırım 0532 450 72 70

Adres: Müsahip Sk.No 20 Ortaköy, 34347 BEŞİKTAŞ /İSTANBUL

Mail:mymenajerlik@gmail.com
Web Sitelerimiz
https://muharremyildirim.com/
https://mymenajerlik.com/
https://www.mysanatcifiyatlari.com/
Resmi Instagram Hesablarımız @mymenajerlikofficial @muharremyildirimofficial