Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Ahmet Aslan

10 ay önce
152 izlenme
Favorilerime Ekle
Favorilerimden Çıkar
Lütfen bekleyiniz...
Geniş Ekran Dar Ekran

Ahmet Aslan Menajeri iletişim 0532 206 59 59 Ahmet Aslan Menajeri Kimdir? Ahmet Aslan iletişim 0212 217 59 59 Ahmet Aslan yoğun bir konser programına sahip olmasıyla birlikte programını düzenleyen Ahmet Aslan Menajeri ile Muharrem Yıldırım Music Production aracılığıyla iletişime geçebilirsiniz.

Planlamak istediğiniz sanatçı organizasyonları, Düğün,konser, gala gecesi ve muhtelif etkinliklerinizde sahne bütçeleri ve sanatçı menajerliği hakkında bilgi almak için

0532 206 59 59 telefon numarası üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

1993’den Bugüne Türkiye’nin En Büyük Güvenilir Organizasyon,Menajerlik Firmalarından Biriyiz..

Bizi Daha Yakından Tanımak İçin Lütfen RERANSLARIMIZI Burayı hemen Tıklayın

Organizasyonlarınız için Temin Edebileceğimiz Booking Anlaşmalı Sanatçı Listemiz için Lütfen Tıklayın

(Bu Sayfa Tanıtım amaçlı Oluşturulmuştur.Fiyatlarımıza ulaşım,Konaklama,Ses Sahne Sistemleri ve Vergiler Dahil Değildir.)

Ahmet Aslan Kimdir?

Türk Halk Müziği sanatçısı Ahmet Aslan, Zaza asıllı olmasıyla birlikte Zazaca ve Türkçe halk şarkıları söylemektedir. Kendisine ait dört solo albümü bulunan Ahmet Aslan, kendisinin bulduğu gitar ve bağlamanın kombinasyonundan oluşan “ditar” ismini verdiği enstrümanı kullanmaktadır.

Tunceli’nin Hozat ilçesinde doğan Ahmet Aslan, eğitimini İstanbul Teknik Üniversitesi Konservatuarında tamamlayıp, Almanya’ya yerleşmiştir.

Rotterdam Müzik Akademisinde de lisans derecesinde Dünya Müziği üzerine eğitimini tamamlamıştır. İlk solo albümünü “Vax u Waxt (Rüzgar ve Zaman)” ismiyle çıkaran Ahmet Aslan, devamında “Meleklerin Dansi (Meleklerin Dansı)”, Na-Mükemmel (Imperfect) ve “Dornage Budala” albümlerini piyasaya sürmüştür.

Ahmet Aslan Konser Fiyatları

Ahmet Aslan, Avrupa ve Türkiye’de ki konserlerine ara vermeden devam etmektedir.

Anadolu müziğini batı enstrümanlarıyla sergileyen Ahmet Aslan, halk müziklerini de sahnesinde sergilemektedir. Zazaca halk şarkılarının günümüzdeki öncülerinden birisi olan Ahmet Aslan’ın konser bileti fiyatları etkinliğin gerçekleştirildiği yer ve zamana göre değişkenlik göstermektedir.

Festivallerde ve solo konserler düzenleyen Ahmet Aslan günümüzde halen birçok şehrimizde hız kesmeden konserlerine kalabalık dinleyici ortamıyla devam etmektedir.

Ahmet Aslan’ın Menajeri Kimdir?

Ahmet Aslan’ın konser bileti fiyatları, konser ve etkinlikler için müsait durumu gibi bilgiler için menajeri ile iletişime geçebilirsiniz. Ahmet Aslan dinleyicileri, konser ve etkinlikler hakkında ki bilgiler için sosyal medya hesaplarını edebilmektedir. Daha fazla detaylı bilgilere ulaşmak için Muharrem Yıldırım Music Production ile iletişime geçebilirsiniz.

By Muharrem Yıldırım Music Production Menajerlik & Organizasyon Hizmetleri
1993’den Bugüne Hizmetinizdeyiz

İletişim Bilgilerimiz

Avrupa Yakası Merkez Ofis :   0212 217 59 59
Anadolu Yakası Şube Ofis :      0216 378 59 59
Muharrem Yıldırım :                    0532 206 59 59
Şebnem Döleneken Yıldırım : 0532 450 72 70
Şirket Mobil İletişim :                 0532 404 66 63
                                                                0532 460 15 97

Mail : mymenajerlik@gmail.com
Web Sitelerimiz :
https://muharremyildirim.com/
https://mymenajerlik.com/
https://www.mysanatcifiyatlari.com/
Resmi Instagram Hesablarımız @mymenajerlikofficial @muharremyildirimofficial

SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ